ZVADLO

Tábornická osada SYČÁCI, jmenovitě Babb 60 let, Lipp 40let a Dadd 30let, pořádají u příležitosti prvního výročí počinu dobrodruha Steve Fossetta, který svým ultralehkým letounem GlobalFlyer Virgin Atlantic završil po 67 hodinách letu rekordní oblet planety bez mezipřistání či dočerpání paliva.

mimořádný

POTLACH
v Údolí Děsu

konkrétně 4.3.2006 v Sadech u Uherského Hradiště, sklep u Hronů

Program

18.00 Slavnostní zapálení táborového ohně
18.30- 20.30 Tábornické klání a fechtování spojené s lovem Bobříků
20.30- Vyhodnocení disciplín
21.00- Slavnostní ukončení potlachu a odchod domů

Celým večerem Vás provede folková kapela Pabůci se sbormistrem Frýzou a DJ Kokot se svým neopunkem a trapnými vtipy.

Občerstvení zajištěno- buřtový živáň, mrkev, meloun, citrusové plody, chlieb s masťou, brambory vařené ve slupce a mnoho dalšího.

 

 

Další informace

Babb- dlouholetý činovník osady, proslulý svou houževnatostí a skromností. I ve svém pokročilém věku se vyznačuje abnormální chutí na sex a alkohol. V roce 1972 se ve svém voze Avia vydal na pouť kolem světa, která ještě dosud neskončila.

Lipp- tzv. osadní šaman, jenž zná různá tajemná zaříkávadla, kterým nikdo nerozumí. V roce 1974 mu byl do mozku úspěšně implantován Kámen šílenství na klinice prof. Johansona v Norimberku.

Dadd- záhadný člen osady, opředen nejrůznějšími legendami, pověrami a polopravdami. Zlý jazykové tvrdí že v roce 1976 byl vyslán na Zem jako zástupce mimozemských civilizací. 

Napsal uživatel xxw dne Út, 28.02.2006 - 10:07

Comments

Teda vy jste ale pěkně staří. No co se dá dělat ... Nicméně na potlach dojdu, nějaké ty dárky přinesu a po ukončení ve 21:00 odejdu spořádaně domů. A nebo se vožeru jako prase, to se ještě uvidí!

ano bude to velmi decentní a formální večírek zasvěcen české tábornické unii

Kdo se tam zmydlí tak, že už neodejde po svých (např. Seda nebo Kö...), bude moci přespat na veřejné cestě obce Derfla. Proti zamrznutí Ing. Dr. Hron snad zapůjčí čabraky. Kdo by dále měl zájem, tak po půlnoci jsem ochoten zdarma vytrhnout zub. Teoreticky i provést operaci srdce. Pokud mi pomůže prof. Dula, zoperuji nakonec i mozky. Někteří by nad tím měli opravdu přemýšlet, taková příležitost není každý den.

Zvadlo je nepřesné v položkách věku: já jsem stár sotva 32 let, ne 40, naopak Babinský už dávno překonal třetí století svého životavěku na této planetě. Kde byl předtím a jak je vlastně vůbec stár, to ví jen on sám. Mně ale rozhodně čtyřicet není!
Doufám, že každý, koho se pozvání týká, je si toho dostatečně vědom a nevyžaduje osobní delegaci a osobní pozvání a přesvědčování! Pokud tomu ale tak je, nechť si pošle žádost, ať na něj naoplátku můžu poslat esenbáky.

já jsem stejně překvapený jak jsme nepopulární keňa na hawaji má vždy větší účast, asi jsme fakt exoti

To bude tím, že na Hawaj si každý musí donést vlastní chlast. My tam máme plzňu, panáky whisky, archivy vinné, habanské doutníky, pohoštění jako u Klausů na recepci, to bude tím... Kdyby tam bylo leda ohniště a bečky s vodou na chlazení piv, shrnou se obyvatelé odevšad. Nebo se účastníci obávají řádění pana Babbky (vypouštění ventilků), pana Sedy (chuligánství, ulamování zrcátek, rušení nočního klidu) atp., načež raději zůstávají doma u tv? Nebo to bude fakt tím, že jsme nepopulární a málokdo nás má rád... Nebude to tím, že by naši známí už poumírali, protože to by nechodili ani ke Keňovi. Navíc bych o tom musel slyšet. Zatím (jak tomu rozumím) se z hostů najisto účastní pouze Jarek. Nebo že by bylo tolik zavřených? Já už nevím...

tak jarka štědře pohostíme a on nám jako dárek zahraje pankáče, možná je to tím že u keniga se můžeš sťat jako hovado a anonymně usnout na pažitu

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz