Zprávy z hospody II

Včera večer se konala revolt-party našich děvčat. Všechna dohromady jsou bez ustání dychtiva pití, o tom snad není sporu, viz třeba jenom tyto tři příklady: moje žena mi opakovaně a netrpělivě volala, jak se to se mnou má (vracel jsem se z daleké cesty, chtěla vyrazit!), a jak jsem se tak vracel, zatroubil jsem na ženu páně Kö (Klama), co jela poblíž na kole, ale která mě dokonale ignorovala, protože se už viděla, jak saje, a nic jiného mimo tento cíl neviděla, naštěstí brzy šťastně dojela a okamžitě i pila. A jméno paní Vaďurové některé slovníky překládají jako "Anatosenapijemová", což nevyžaduje dalšího komentáře.

Když jsem pak dorazil na krátkou hospitaci ke stolu těchto děvčat (krycím důvodem mé návštěvy bylo převzetí od manželky a matky naši dceru do opatrování), byl jsem vykázán ba vymeten a jen tak tak jsem ještě zaslechl v útržku rozhovoru strategické slůvko "antikoncepce". Panečku, o čem všem se ty holky mezi sebou baví! Dokonce o ochraně proti početí a zřejmě i souvisejících otázkách života sexuálního. No, to musí být pěkně drsné, tyhle jejich dišputace.

Z povzdálí jsem ještě krátce pozoroval, jak se jim daří a zda se vespolek veselí. Rozdíl oproti schůzkám nás džentlmenů vidím primárně v tom, že my obvykle řešíme jedno nosné téma společně a dost u toho pijem. Na své názory jsme hrdi a nebojíme se je říkat v širší společnosti. Většina z nás kouří nebo by aspoň ráda kouřila, kdyby to ještě uměla. Dámy naopak zpravidla tvořily jen samostatné kroužky a pily méně. O společnost nestály, viz přeneseně myšlené "nakopnutí" mého zadku. Vyhovuje jim soukromí, radši nechci ani spekulovat proč. Stůl byl přísně nekuřácký.

Na to jsem utíkal s dcerou domů a ještě jsme dlouho sledovali televizi (pohádku). Vše bylo OK.

Ráno (když jsem odcházel makat a manželka pořád spokojeně spala a dcera si hrála) dítka svého milého jsem se jen tak mezi řečí zeptal, na co že si to hraje. "Jedeme s dětmi na výlet," odpovědělo a hrnulo vozíček plný lego pasažérků. "A kde je maminka, co dělá?" pokračoval jsem před posledním políbením a cestou. "Ta je v hospodě, pije tam pivo," děvčátko to nevinné mi odpovědělo.

Je dobře, že je pivo na světě!

To pivečku, věru, je nebeský dar!

Napsal uživatel Lipan dne St, 22.07.2009 - 11:55

Comments

Dámy ladily podrobnosti ohledně prohození manželů v oblasti sexuálních hrátek - proto ta antikoncepce. To, že jsi byl vyhoštěn zase dokazuje fakt, že stejně jako se mnou, se ani s tebou moc nepočítá. Dále bych to podtrhnul tím, že JaVa přijela v jed

Moje zena temer kazdy vecer blouzni o tom, ze devcata chodi na vecirky a ze zitra jsou a predevcirem byly a co tam asi tak delaji a ja musim misto cteni sebranych spisu Vancurovych spolu sni spekulovat o prubehu techto vecirku. Uprimne, uz se tesim,

Proto pánové nezapomeňte..bez bab...bez děcek...téma hovoru: neřesti, jak na mladé dorostenky, tajné zážitky a připomínkování současného rodinného stavu, nejlépe nevybíravým způsobem.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz