Zpráva o třetím plese Maňi

Tak třetí ples Maňi máme za sebou. Snad už jsme všichni dostatečně střízliví na to, abychom mohli složit závěrečné účty.

Na začátku je potřeba poděkovat těm, kteří se o to jakýmkoliv způsobem byť i sebemenším dílem zasloužili.

Takže: Jménem hlavního organizátora děkuju všem, kteří se jakkoliv podíleli na přípravě, organizaci a průběhu plesu včetně závěrečného úklidu. Zároveň patří velké poděkování všem, kteří přišli, a ještě větší těm, jenž hodně konzumovali. Jmenovat nebudu, asi bych si nevzpomněl na všecky.

Jmenovitě děkuju Stanckovi za dotovanou a sponzorsky poskytnutou kofolu.

Taky eště jednou srdečně děkuju kapele FRIENDS z Vlkoša.

A protože su smířlivý člověk, děkuju i těm, co měli přípiče 5 minut po 12. Šak na čtvrtém plese vám to oplatím!

Vyúčtování:

Vaďura má doma půl bedny mastných čipsů a půl bečky piva a 1500,- na zaplacení sálu. Kapela dostala 2000,- Kč. Hampejz má doma celou bednu mastných chipsů, půlitr režné, sedmičku myslivca a deci a půl ferneta a tři deci citrusa a jednu celou hanáckou vodku, celý krájený chleba a 473 gramů tlačenky. (Za to platím Maňi 300,- a zbytek dopijem na plánovaném večírku u nás doma ve Zlíně).
Pan Kö má 5 litrů zbylého vína.
Guru si kůpil za 20,- Kč zbytek kafe.
Ostatní měli kocovinu a hezký zážitek.

Po tom všem na Maňin vrub připisuju 1.500,- Kč zisku. ANO, ZISKU, čímž nám letos odpadá to milé u piva probíhající dohadovací řízení, kdo to zacvaká.

V komentářích přijímám návrhy co s těma prachama a hlavně, kdo zařídí ples Maňi vol.4??? Letošní úspěšné know-how je k dispozici!

Napsal uživatel Hampejz dne Čt, 01.12.2005 - 08:29

Comments

Navrhuji, aby si Hampejz nechal těch 300 korun, mně aby dal 200 za tu doménu, co sem nevybral od věrných a ten litr skoval pro strýčka příhodu.

z toho litru navrhuju zaplatit 800,- za domenu na Manu na rok 2006, protoze s enevybralo ani na letosni provoz a pochybuju ze se vybere na pristi rok...

Chci organizovat ples 2006! A protože jsem první, doufám, že to všichni schválí. Slibuju, že to bude dobrý ples. Michalovi jakož i ostatním organizátorům díky, byl to také moc dobrý ples. Včera na ledě jsem sebou mrskl, hrůza! Pokud se čas otočí a ocitneme se nazpět, nejezděte včera z hospod kolmo!

Už teď pro tebe zvedám ruku, milý Lipane a věřím, že příští ples bude stejně dobrý jako ten letošní. Já jsem sebou ještě nemrskl, ale asi to brzy přijde.

navrhuji uspořádat další ples Mani v bazilice na Velehradě, mají tam levný nájem.

... rekli bychom ze se ten ples fakt povedl ... rozhodne pokracujte ... a casteji, radi se opet pridame ... p.s. pokud nevite kam ty prachy dat ... pozadejte Babinskeho o cislo uctu .

S pozdravem Z a H

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.