Změna pohlaví

Je to jedno z řešení. Když nevíš proč, když už si nevíš rady, když to nezvládáš a nemáš tu sílu.

A co vlastně?
Pitomci a smradi mezi námi (naši spoluobčané!) považují zřejmě za potvrzení své výjimečnosti či za své lidské právo, když si můžou odhodit papírový kapesník, pet láhev či obal od tatranky kdesi v Chřibech nebo jinde mimo koš.

Vím, že školy a různí aktivisté snaží se zaneřáděné lesy čistit (a díky jim za to), ale chce to hlavně neúnavnou osvětu a výchovu.

Další jev, který mi přijde hrozný, je potřeba některých divokých srdcí projíždět své moto-stroje po lesních cestách! Zmrdi!

Má to řešení?
Kde chybí to uvědomění?

Nešvary byly a budou. Tyto jsou určitě ty z menších. Lidi kvůli nim neumírají. Apeluji na všechny čtenáře, ať vychovávají ostatní:
1. Odpady po jiných sbírej, tím dávej příklad. Nadávání nic neřeší. Ta trdla se musí nejprve začít stydět.
2. Motocyklisty udávejme. Odvážnější mohou na motocykly útočit.

Jako jedno z řešení mě napadá ještě změna pohlaví. Hormony v těle se přeskupí, tělo se uvolní a magor bude své neodolatelné puzení po odhazování bordelů mimo odpadkové koše s to zvládnout.

Galerie
Napsal uživatel Lipan dne Pá, 16.06.2006 - 12:39

Comments

Nejpitomější bytostí na světě je adrenalinový motorkář /možná ještě pitomější jsou slečny, které s nimi jezdí./ Chřibská rallye- Tramp- Mototrans si vyžádala již několik liských životů.A není to snad ani dva týdny kdy mi jeden pitoma málem uhvízdl předek auta i s mou drahou polovičkou. Prostě zavřít-vykastrovat a přidělit koloběžku.

Jako psychiatr amatér rozhodl jsem se zavésti na Mani nový druh ocenění. Nazývejme je H. Háčkem budu oceňovat články, které by dle mého skrovného názoru postačily pro přijetí autora do psychiatrického zařízení. Samozřejmě budu rád pokud mnou oceněné články pak okomentují zkušenější lidé z oboru -tzn. Kašpárek a Hron.<p>První Háčko tedy putuje do Derfle!

Toníku, myslíš si, že kastrace či změna pohlaví (soft verze řešení) neukonejší ty hlavy vymyté, řítící se po lesních cestách na motocyklech s velkými pery, řvouce do ticha lesa (jinak léčivého), ničíce tak růst a pohodu srny, hada, ptáka i hmyz, přitom na tvářích svých (blízké tím jednotkám SS) maje šátky kostlivců? Za tvé H jsem nicméně moc rád, mé mínění o bláznech převládá pozitivní.

Samozřejmě jsi to pochopil správně. Mé H je výrazem nejvyšší úcty. Bohužel v otázce terénních przničů lesa tvůj názor nesdílím. Změna pohlaví je nákladná a úspěch nezaručený. Já bych navrhoval povolení volného odstřelu. Sám jsem ochoten vyplatit 500czk každému, kdo mi přinese hlavu terénního motocyklisty.

(Naštěstí Babinský stále ještě nechodí na net...) Pět set korun českých, navíc nezdanitelných, to je pořád ohromný balík, pro který stojí za to obětovat jednu patronu. Toníku, s tím příslibem opatrně, lidé jsou obecně dost na peníze a nejprv vždy jednají, pak až myslí.

Ahoj, nevím jestli jsi někdy znal někoho se změněným pohlavím ...., ale kdyby ano věděl bys, že jsou to lidi, kteří to nemají lehký a navíc celý proces(který trvá několik let)je dost bolestivý .... Příště si rozmysly o co napíšeš ... než ... budeš urážet někoho o kom nic nevíš, jako například mého kamaráda, který je tím nejhodnějším člověkem, kterého znám.

Nika

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz