Zelená karta do Severní Koreje

"Levičáci jsou ducha mdlého!" (říká jedno tradiční pořekadlo) Já však v hrůze dodávám - zdaleka ne všichni.

To jsem se již se svým objevitelským parníkem "Zlý sen" plavil po mnoho týdnů bez úspěchu, když se ozvalo ze strážních košů: "Muž ve vlnách! Na pravoboku!"

Vylovili jsme plavce v posledním tažení a jaké že bylo mé překvapení, když jsem mezi kvalitní svalovinou rozeznal osobu Ing. Dr. Hrona. 
Na čele měl tetáž, kde stálo spojení: "JANÁČKOVY HUKVALDY". 
A šeptal slova jako: "Hatátitlá, hrnec peněz, hermafrodit, haláslé..." Jednalo se určitě o kód jako za starých časů, šifru jsem ale podnes nerozluštil. 
Po hodince vydechl naposled. Moře bylo hluboké a ryby v něm hladové...

Po dalším týdnu rozlišil čilý plavčík v obláčku na obzoru neznámý ostrov. Těšil jsem se na průzkum. Bude to ta země, ze které se Ing. Dr. Hron vydal na svou poslední cestu?

Za pláží plnou chaluh a krabích mrtvolek byl prales a v tom pralese město.Všechno jako obvykle. Město mělo své náměstí s morovým sloupem, poblíž stála prodejna krbů a klimatizací. Také jako obvykle. Domníval jsem se tedy přirozeně, že Seda zde má svou pobočku. K mému překvapení jsem však na výkladu přečetl: "TECHNOGLIWA". A na vývěsce prodejní doby pak u kolonky vedoucí a majitel: "MUDr. Zbygnew Szatora, Csc."

Vstoupil jsem dovnitř a Zbyňa spustil: "Na tomto ostrově se dostali k moci komunisté. Všichni tvoji známí už visí, pouze Drahoš stačil zmizet ve vlnách s tím, že doplave do Arktidy, tam se otočí, poplave do Ameriky, tam se zase otočí a zkusí se vrátit, jestli se to tady zatím nezmění."
Zůstal jenom on sám, hraje to na blázna a ve volném čase prodává chlad, neboť počasí na ostrově bylo tropického rázu. 
Na můj dotaz, jak je toto možné, když moji známí žijí v České republice a všechno musí být jen nějaká habaďůra mi moudře odvětil, že toho nevím tak moc, že ani nemůžu vědět, na co se vlastně ptát.
Tento argument jsem akceptoval.
Nabídl jsem Zbyňovi azyl na svém parníku "Zlý sen", on však nepřijal s tím, že pro případ krize se ukryje v katakombách pod jakýmsi kopcem v lesích. Na tom kopci prý stojí velký dům, co má místo oken střílny. Dům hlídá pes. 
Popřál jsem mu hodně štěstí, vrátil se na loď a jak toto píšu, říkám si dále:

Na světě máme několik vzorových příkladů, o čem je skutečná vláda levice. Jedním z nich je Severní Korea. Pak tento ostrov, který jsem dnes objevil. Zajímavé je třeba srovnání Koreje Severní s Koreou Jižní. Na severu je hladomor, na jihu rozvinutá a bohatá společnost, kam naši politici jezdí škemrat o investice. Nebo pak například Kuba, kde stát garantuje zdravotní péči. (Škoda že tato garance je to jediné, čeho se nemocnému nakonec dostane...) 
Prostě je to hrůza! A tady v ČR tolik lidí volí komunisty nebo socany, kteří se s nimi paktují. Tedy zcela vážně vyzývám všechny ty rudé a rudější mezi námi: odstěhujte se tam. Na zkoušku a nejlépe i natrvalo. Ve svém ráji pak budete moci blažit se ve výdobytcích komunismu. Těm, co jsou rudí jen z části pak nabízím, aby dané reálie alespoň poznali. Lze tušit, že slušní mezi nimi procitnou a své pomýlenosti se vzdají.

Na to, lehce již zmožen, upadl jsem do dřímoty a v jejích mžicích uviděl komunistu. Obsluhoval popraviště, mrtvoly nepočítal, smál se smíchem ďábelským a těšil se z pocitu dobrého škůdce.
Nosem měl jako býček provlečenou oprátku, funěl, smrděl a nenáviděl. Nato jsem uviděl dalšího komunistu, jak dovádí, funí, smrdí a zmítá se mezi svými voliči a kamarády, společně si všem i sobě navzájem závidí, nepracují, lžou, pomlouvají se, snaží se dosáhnout orgasmu a špekulují nad euthanasii, vše v jednom molochu samá rudá čepička, soudruh, jeho sluha, pán i kat.
Bylo to ošklivé. Nebo spíš odporné. 
Levičáci jedni ducha mdlého! (Kdyby to tak byla pravda...)
Bohužel: moc snadno balamutí masy lacinými sliby a mnozí napravo jim v tom pomáhají svou vlastní zhovadilostí.

Nabízí se všem, co jim srdce bije nalevo, zelená karta do Severní Koreje. Tam poznají to pravé štěstí.

Myslím si závěrem, že být levičákem (alespoň za těchto časů) je neslušné.

Galerie
Napsal uživatel Lipan dne Pá, 27.01.2006 - 12:29

Comments

doba je zlá přátelé, bolševici všeho druhu nám jdou po krku a vzájmu obecného blaha omezujou základní osobní svobody. Dávejme bacha, při příští revoluci se nebudou nikoho ptát a zakážou chlast.

Blbost. Bolševik zlevní chlast a chleba a všecko ostatní zdraží nebo zakáže. Už se těším třeba na internet, jak budou hlídat každou stránku a nedostanem se na Google, protože je v Americe.

dovedu si, pravda, představit i opačný extrém: zastaví tě na křížovatce příslušník STB a povídá - pane řidiči vy jste snad úplně střízlivý, vystupte si, zapltatíte blokovou pokutu.

Tak příslušník STB by tě určitě nezastavil, to spíš příslušník PSVB. To byli, panečku, frajeři!

Tak jsem pohmatem zjistil, ze i me srdce busi nalevo. Kdyz jsem se rizl, zhrozil jsem se - vzdyt i ja mam cervenou krev. Kdyz uividim bolsevika nebo i jen socana, vidim rude. Ale omlouvam se, ve skutecnosti se mi libi spise modra barva. Jsem normalni?

Jsi normálně, vše jak má být. Lidem bije srdce poblíž levé plíce. Avšak co rudí použili slogan (tuším že v minulém volebním období): "Srdce bije nalevo!" je tu jeden takový další význam toho srdce bití, tentokráte už politický, škaredý a otravně otravný. Mně - například - chutnají zase červené třešně. Doufám, že kvůli tomu bych pořád ještě mohl zůstávat také normální. (Ale potom co jsem jednou uviděl kukačku, jak spolkla naráz celého tygra, pak se proměnila v okouna a nakonec pošla tím, že byla na suchu, tak už tomu zas tak moc nevěřím...)

jako stary pravicak musim rict, mluvis me z duse, vic nemam co bych dodal.

Lipane, ty konsomorče jedno pravicové. Že tobě divokých let devedesátých se zachtělo. Kdy právo, které jsi svým absolvováním fuckulty jeho mimořádně znesvětit jsi dokázal, trpělo pod tíhou proletariátu oděného v sakách omamně pestrých. Copak, copak? Snížil Vám nějaký Neřáth administrativně marži na kachličky? Všivák jeden. A co učiníš se mnou, levičákem neuznávajícím projevy nezřízené individuální svobody, jakož je třeba řízení Škody 120 jednou rukou úchopem spodní strany volantu? Kam jen mě odvezeš tentokrát? Svým vozem již jistě zcela novým, z pařátů levicového daňového pekla za hrdinského nasazení vyrvaným.
Až do Severní Koreje? Díky. Já cestuju tuze rád.
Kdy vyjedeme?

P.S.
Modlím se, aby titivšiváci aspoň nechali možnost odepsat si náklady na tuto strastiplnou cestu za etnicky pravé Slovácko z Tvých daní obludných, kterýmiž lůzu z půli kraje našeho vyživovati jsi podle nucen.

Prosim tě, slyš: 1. Nejde tu o peníze. Ty ať si ten stát klidně má, ačkoli často je právě on tím nejhorším hospodářem. 2. Vadí mi moc soudruhů, jejich výsměch. Dost za to můžou právě socani, to víš sám asi nejlépe, protože tomu jsi blízko. 3. Zdravím tě a snad se tento rok někde potkáme. Jestli otevřou knajpu "Severní Korea", klidně i tam. 4. Mně sice vůbec nesedí koncepce silného levě vedeného státu, ale hlavně a především mě trápí to, že (a je to problém celé Evropy) tady je velké, veliké duchoprázdno. Což není dílo jenom levičáků, ale všech konzumentů. Je to téma na vážnou diskuzi, třeba se nám poštěstí. Měj se.

Vidiš. Mně zase serou Macek, Klaus, Dyba, Ježek a jim podobné vyžírky. Podle mě stály tuto zkurvenou republiku mnohem víc, než tři volební období socanů u moci. Mimochodem růžolícé už delší dobu nemusím a nevolím (kdes vzal, že su socanům blízko???). Jinak spor pravice v. levice už je asi 40 let análchronismus . Ohledně Evropy souhlasím. A dělit konzumenty na pravičáky a levičáky je asi taková pičovina, jak to tvoje řízení.
Čus.

P.S. Na onu vážnou debatu se spolu se svými játry mimořádně těším!

Až na Košíkách otevřu hospodu, slibuji, že se bude jmenovat Severní Korea. A obsluhovat bude nejaký šik chick.

Kdo je to ten Vládní Zrada? nemá problémy s vlastní identitou?
Koho tady zastupuje?.....no každopádně je to pod mé rozlišovací schopnosti. Je to jen čirá lež, lež a ještě jednou lež.

Vážení, není rozdíl mezi fašistickou sviní a komunistickou sviní, každopádně nám pan redaktor Lipan ve svém článku sděluje to co ví každý průměrný šimpanz a sice že dvě jablka nejsou tři jablka. Vládní Zrada nás naopak informuje o tom, že je levicového zaměření, přičemž popírá jedinou levicovou stranu, kterou ČSSD zajisté je, to je jakobych chtěl uzavřít manželství bez manželky, což je nehorázná blbost. Každopádně oboum pánům doporučuji zájezd do Severní Koreje, tam jako nepřátelé ze západu ze své názorové impotence zcela vystřízliví a pak v base budou společně pět žalmy za zdar České republiky a potupně čekat na návrat domů.
pozn.protože chci zůstat v anonymitě podepíšu se pouze jako pán Z

Dosel mi retezovy mail. Prestoze takoveto zpravy nikdy nepreposilam, delam nyni vyjimku. Mam totiz pocit, ze se do teto diskuse hodi.

Subject: FW: prvni retezovej dopis, kterej dava smysl

Až dostaneš volební lístky, tak na volební lístek ČSSD napiš "FUCK" a nalep ho na viditelné místo.
Pokud tuto zprávu pošleš do voleb nejméně deseti lidem, tak Česká Republika bude mít za 15 let životní úroveň jako Rakousko.
Pokud tuto zprávu nikomu nepošleš, tak tvoje děti budou do konce života platit úroky ze státního dluhu a žrát kořínky.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz