Zdravotní rizika nezřízených pohlavních aktivit

V řadě „odborných“ článků je možné nalézt doporučení ke zvýšené frekvenci pohlavních styků, které údajně zlepšují činnost kardiovaskulárního systému, mají blahodárný vliv na nervovou soustavu a zkvalitňují činnost mozku.

 

K těmto závěrům může dojít snad jen šílenec, naprosto nevzdělaný v moderní sexuologii. Každý student medicíny již od prvního ročníku ví, že časté praktikování sexu může vést k poruchám zraku a v těžkých případech dokonce až ke slepotě, k závažným kloubním problémům a k frakturám čelistí. Běžnou jsou bohužel i závažné formy demence. Je tedy nepochybně žádoucí, aby se, hlavně mladí lidé, věnovali sexu co možná nejméně a když už, tak jedině pod dohledem zkušeného sexuologa. Právě tímto směrem jsem zamířil téma mé habilitační práce. Cílem bylo nalézt způsob, jak naučit dnešní mladé páry žít sexuálně střídmě a tím pádem i bez zbytečných zdravotních rizik.

Nejprve bylo nezbytné nalézt vhodný pokusný pár. Tento problém jsem vyřešil velmi záhy, když na mou nabídku překvapivě rychle kývli mí přátelé, manželé Anatosenapijemovi. Zvláště Sumec zvl Anatosenapijemov již dříve spolupracoval s mými kolegy z Plzeňské kliniky, kde na sobě nechával testovat preparáty proti zimnímu okusu zvěří a dá se říci, že se na nové testy vysloveně těšil.

Poté bylo nutné zajistit, aby oba manželé rychle ztratili chuť na jakékoliv erotické hrátky. Zajistil jsem jim tedy ubytování v polorozbořeném, provlhlém objektu na okraji Míkovic, donutil jsem Sumce zvýšenými dávkami kalorických pokrmů k nárustu hmotnosti na konečných 125 kg, odstranil jsem z koupelny veškeré atributy luxusu, jako holicí strojek, mýdlo a pitralon a začal připravovat druhou fázi pokusu. Pro případy, že by Sumcovo nutkání k pohlavnímu styku bylo příliš silné jsem v místním JZD zakoupil kůzle a spolu s ostatními členy mého vědeckého týmu sestrojil přístroj na domácí výrobu lihu z ovoce a myší - tzv. pálenici. Oba manželé se ukázali jako skvělé pokusné objekty. Poměrně rychle zpustly, přestali zřetelně artikulovat, často se věnovali jen výrobě a následné okamžité konzumaci vlastních výpalků a na sex neměli ani pomyšlení. Pokus s sebou sice občas přinášel i potíže s nevědeckými členy naší občanské komunity (viz článek Černá neděle), ale tak už to bohužel při nových výzkumech někdy chodí.

Sumec v závěrečné fázi výzkumu
Sumec v závěrečné fázi výzkumu

Když už jsem se domníval, že můj pokus spěje k jedinému možnému výsledku, a to k jedinečnému vzniku naprosto asexuálního páru, přišla rána z čistého nebe. Přišoural se ke mně zcela zdrcený Sumec a pořád jen blekotal: „... sem si nekoupil, zavříno a pak sme na to vlítli“. Po aplikaci uklidňujících injekcí jsem zjistil, co se vlastně stalo. Sumec s JaVou zapomněli nakoupit potřebnou dávku osmdesáti víkendových piv, v náhlém vystřízlivění a pomatení smyslů ztratili klíče od vrat, takže nemohli svůj osudový omyl napravit a při hledání zbytků zkvašeného ovoce nalezli pod postelí starou učebnici přírodopisu pro 6. třídu ZŠ - život a rozmnožování savců. „Tak sme to jako zkusili taky. Jako ti lemuři.“ zkroušeně dodal Sumec. Jak jsme zjistili o několik dní později, omyl se skutečně ukázal tragickým. JaVa je gravidní, Sumec si vítězoslavně zakoupil u Babinského nové balení pitralonů a oba manželé dokonce začali rekonstruovat své mystické stavení. Domnívám se, že manželé Anatosenapijemovi jsou pro můj záměr i do budoucna zcela ztraceni.

V současné době se pokouším o stejnou věc s novým párem i novým přístupem. Vybráni byli Hampejz a Helenka BB. Hned na začátek jsem je pro jistotu rozdělil a Helenku BB odeslal do vzdálené a studené Skandinávie, kde se v Uppsale, na klinice mého přítele profesora Johanssona, podrobí nevratné mozkové operaci. Hampejze jsem si nechal pod dozorem a držím jej pod silnými dávkami tvrdého alkoholu. Musel jsem mu sice přislíbit, že může Helenku ve Švédsku navštívit, ale byl bych špatným vědcem, abych takové setkání umožnil a dopustil tak nové selhání mého plánu. Letenky má sice Hampejz zakoupené, ale jaké bude asi jeho překvapení, když po vystoupení z letadla uvidí místo tváře své milované přísný obličej MUDr. Muammara Kaddáfího, mého spolubydlícího z kolejí brněnské medicíny. Tímto chci poděkovat nejenom jemu, ale i pracovníkům Čedoku a ČSA, kteří ochotně vyměnili destinaci Stockholm za Lybii - Hlavní nádraží. Ti všichni mi pomáhají ke zdárnému ukončení mého výzkumného programu. Hampejzi vydrž, budeš součástí prvního asexuálního páru na světě.

Pan MUDr. Dula Půlpán, zkušený sexuolog

Napsal uživatel Dula dne Út, 14.10.2003 - 14:31

Comments

Krásný článek. Snad mi tu ještě chybí výčet sexuálních aktivit autora za poslední půlrok, aby všichni viděli, jak vypadá dokonalý jedinec.

Pane Dr.Dulo, kdyby náhodou Hampejzník selhal, navrhuji jako další vzorek mechanika leteckých zařízení p.Babinského a jeho psa.

zrovna jsme to na nasem vikendovem vylete s panem H. probirali.Nejtezsi je vydrzet prvni tri mesice,pak uz se nad to povznesete a je skoda si to kazit nahodnym stykem.A on - horka hlava - chce tak neuvazene sednout na letadlo v predstave rajskych slasti. Mam tu slechetnou nabidku pro Vas ostatni, kteri chcete svuj zivot povznest na vyssi duchovni uroven.Pokud mate ve svem okoli nejakou divku,ktera vas od tohoto zrazuje a ohrozuje tim v podstate Vase zdravi,odkazte ji na mne - rad se obetuji pro blaho jinych.

Gratuluji kolegovi půl-Pánovi k jeho odvážnému vykročení nejistým směrem. Byť jeho první experiment selhal (ostatně sexuologové neberou selhání nijak vážně, víme, že to čeká všechny), cítím, že jeho dizertace se blíží. Jeho výzkum se zaměřuje na velmi zajímavou oblast lidské sexuality. Už na základní škole jsme se učili, že i lidé mají pudy, které zajišťují zachování jedince i druhu a že rozmnožovací/sexuální pud patří do základní výbavy člověka, bez které je naše existence v podstatě nepředstavitelná. Je ale pravda, že se vyskytují sporadické případy (na které ukazuje ve svém příspěvku dr. Hron), které se vymykají tomuto paradigmatu.
Práce dr.půl-Pána se zaměřuje na to, zda je možné toto nepřirozené sebemrzačení získat v průběhu života, zkušeností, zda tedy neplatí představa, že jde v podstatě o vrozenou nepřizpůsobivou deviaci, že jde o slepé evoluční větve, které v dalším vývoji druhu uschnou.
Jen několik poznámek k metodice - věřím, že část neúspěchu lze připsat právě probuzeným atavistickým reakcím, vzbuzeným nedostatečnou hygienou. Dále máme zkušenost, že lze provést drobnou neurochirurgickou operaci - samozřejmě pod záminkou vyšetření mozku - která elegantěn dosahuje cílů, které si klade dr.1/2.
Sexu zdar!

No, lasko moja, moc sa nesmej. Dula P/P ma jiste prsty i v tom, ze me ruplo v zadech, takze sice ted uz dva dny nechlastam, a to je na me sakra moc, ale na sex zrovna nemam ani pomysleni. Auau, kdo mi pomoze?

V tomto případě bych si dovolil doporučit trochu chyropraxe.
Na prášky je vždycky času dost!!!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz