Zázraky se dějí!!!

„Chci otěhotnět“ řekla pidlooká děvečka a ihned porodila autistická trojčata. „ Dala bych si spicha“ povídá jedna pražajda, když zvedala svou babičku a večer si dobře zapíchala. „ Chci se opít“ zakřičel Drvoš a za dvě hodiny zemřel na otravu alkoholem.

„Chci se oženit“ zahlaholil Klenig a za dva dny byl popraven za polygamii. „Tady pomůže jen zázrak“, povídá horolezec Škvarek bloudící v horách a smetla ho lavina. „Mě bylo nejlíp za Hitlera“ zahajloval děda a navždy zmizel v časové smyčce. „Chtělo by to chlapa“ zasteskla si prdelatá Lucinda a našla opuštěný vibrátor. „ Jestli existuje bůh , tak ať zbohatnu“ zamumlal tak pro sebe Lysan a v noci mu kdosi zaklepal na okno a vlezl do postele. „Chci aby můj pes byl jako já “ řekl Bublinský , a proměnil se v křížence afgánského chrta a pražského krysaříka. „Nechci stárnout“ zablekotal Parek a dostal AIDS.

No a tady máš důkazy, že zázraky se dějí . Takže pokud chceš aby se ti vyplnilo také nějaké přání, opiš ručně tento dopis desetkrát a pošli ho dalším lidem, o kterých si myslíš, že také čekají na nějaký zázrak Teď ti napíši co se ti může přihodit, pokud se na to vysereš.

Jistý M.K. z STM u UHH vyhodil dopis na dvorek a dnes je ženatý a čeká dítě z vychytralou cigaňou . Na dvorku od té doby má neskutečný bordel. Nebo R.S. z Chabaní odvezl dopis do sběru ve směsi cihel a banánových šlupek a dnes je v posledním stadiu mentální anorexie, spojené s únikem mozkových buněk do pohlavních orgánů. Jistá paní z Kroměříže si vytřela dopisem zadek a zemřel ji syn. Pak dopis asi čtrnáct dní hledala v žumpě. Když ho našla, ihned ho rozeslala dál a dcera jí zůstala na živu. Ale stejně po ní celý život bylo hovno.

Asi nejbizardnější případ se přihodil jistému Z.V. , který dopis spálil v kamnech. Pak šel jednou z hospody a spadl do Moravy, tam se proměnil v sumce. Než se však stačil v nové kůži zabydlet , byl chycen opilým sadistickým rybářem někde pod Bratislavou a za záhadných okolností zkonzumován útočnými tropickými mravenci.

Takže pokud nechceš fakt blbě dopadnout, tak to koukej opsat a poslat dál. Tady končí všechna legra.

Tvůj přítel

pozn. Dopis jsem obdržel toto pondělí a mám takové bobky, že jsem ho raději přepsal a zveřejnil i na webu. Vůbec se mi to nelíbí. Co když právě já?

Napsal uživatel xxw dne Po, 19.01.2004 - 00:00

Comments

Tak to je sakra vazne. Este ze se tam nepise nic o jistem M.H. Dovedu si predstavit, jak je upichan cernosskym majitelem harlemskeho nevestince k smrti do ucha. Uz sem ho varoval, a ten ted opisuje, ctrl-c a rozesila ctrl-v jak divy.

Nechcete, pánové, celou strategii probrat spíš v klidu u piva? Víc hlav totiž víc ví, navíc v zařízení je celkem bezpečno. Fantom dopisu povětšině číhá až v šerém světě okolo, nejčastěji cestou zpátky. - A když budete mít štěstí, přidá se k vám i sám autor a celou historii ještě vzpruží nějakou další příhodou, radou, hrozbou, družbou...

No, a jak si myslis, ze to delam? Ze to ctrl-c a ctrtl-v mackam nohama? Lipco, dobry napad, ale presto se hrozne bojim. Co jit takhle ve ctvrtek na zepa? Dojedu, proberem to, a vubec, treba se prestanem bat! A nebo se stane neco strasneho!

Je to těžké být kamarádem Vás všech, kteří chodíte po Mani. Dostal jsem takřka od všech, tento ručně psaný dopis, jenž je i zde na webu. Už nevím komu bych ho ještě poslal a tak zřejmě vytvořím začarovanou smyčku. Pošlu přepsaný dopis od jednoho jinému a jiné a od jiné jinému a jinému a tak pořád dokola a to jsem zvědav jak si s tím poradíte.

A ještě jeden dotaz. Dr. Hrone, zamumlal sis taky něco?

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz