Zavírání sezóny

A je to tady. Vedro přestává být nesnesitelné, spíš by to ještě trochu sneslo, z burčáku už se nejeden připosral a ráno je to pokaždé na blikačku. Hmmm, podzim.

No tak co s tím? No co. Na takové chmuření není nálada, čekají nás přece jiné radovánky. Dokonce lepší o to, že dlouho nebyly. Já bych třeba běžkoval až bych brečel a na čaj s griotkou dostávám intenzivní chuť už v práci. Jenže nelze roční období kopnout pod postel jako ponožky.

Proto abychom létu dali důstojné sbohem (a bylo to dobré léto!) no a taky aby zas byla nějaká povedená taškařice, rozhodli jsme se uzavřít cyklistickou sezónu. Že to pro vás bude letos první kontakt s kolem? Nasrat na to....

Jestli si někdo myslí, že se Kö nebo ZVLak půl roku jen tak zbůhdarma poflakovali po Chřibech je na velkém omylu. Již na jaře jsme jeli na Bunč, abychom jej podrobili důkladné analýze a pak v každé volné i méně volné chvíli aspoň někam. Rozlučka nemůže být v každém pajzlu.

No a teď vám teda konečně prozradím, jak to celé dopadlo. Pomohla nám neuvěřitelná náhoda. Na jedné cestě, původně to mělo být tuším na Bunč jsme předjeli jednoho našeho dobrého kamaráda, který si ovšem nepřeje být na Maňi jmenován. No a ten řekl, že jede stříkat vinohrad do Stříbrnic. Tak jsme jeli taky tam. Ale tam to bylo krásné!!!!

A jak to bude?
V sobotu 21.10.2006 v 10:00 ráno si dáme všichni scuka na kölech před Köovým dömem ve Störáku. Kö slíbíl všem ulít panáka té nejlepší köřalky a osobně převezme velení nad celou eskadrou. Však se taky pojede po jeho mikröregionu.

V předvečer se všichni nahromadíme do jedné nádherné dřevěnice, kde na nás bude čekat gulášek. A pivínko mají znamenité!

Pokud možno co nejdéle do noci budeme vzpomínat na léto, chválit jej , vzpomínat co všechno jsme s ním letos zažili a ulívat bohům za jeho včasný návrat.

Nocleh je zajištěn ve vlastním spacáku, to by nám mohl vzít někdo autem, ne?

Přihlášky a případné připomínky připište přosím pod příspěvek.

Napsal uživatel zvl dne Út, 03.10.2006 - 13:57

Comments

Ehm, ja mam ten vecer asi tridni sraz, ale totok zni mnohem lip a vzhledem k tomu, ze v tu dobu definitivne nebudu ani v Tatrach, davam za prijatelneho pocasi zrejme prednost teto akci.

Pyča Zdenku neser furt s tím kolem. Strkám Tí snáď já furt pod ruky katana.

No šak co ti brání uspořádat Kill Bill večůrek? Náhodou bysme se mohli pěkně setnout.

Vaďuro, tvé články (i nakonec celá tvá osoba) zní vždy krásně a pozitivně, řekl bych jako plné slunce či dětské radosti. Moc rád je čtu. Přesto mám jednu výtku: nemyslím, že je správné míchat sport a pití. Tato akce, jak jí rozumím, bude pouze o pití, což je chvályhodné. Ale standartně je to blbost. Buď sport nebo hospoda. Kolik má ta vaše trasa činit v km (resp. v km2 u těch, co ztratí nadmírnou konzumací vládu a budou se pak pohybovat v kruzích)?

Já vůbec nevím kolik km, celé to vymyslel pan Kö, tem to ale nemohl dat na Maňu, neboť zrovna seděl na Bunči. Řekl bych, že to bude sportovní den a alkoholický večer, to už kombinovat lze?

Prdlajz, ja si kolo treba vubec neberu a presto to bude o cyklistice! To chce RUM! Bude kosa....

Krásná:

Staré Město - Bunč - Bumbálka - Cimburk - Ocásek - Vlčák - Medlovice - Stříbrnice. cca 40 km.

Pro všechny Maňasy platí účast povinná!

A koukejte se hlásit, protože guláš bude zdarma a já musim vědět počet krků.

Je také nějaká alternativa pro naše ženy a děti? Např. sraz v 11:00 u Klama, kecing do 17:00, pak kafe a lehká krmě, v 18:00 zdvořilý telefonní dotaz, zda nám něco nechybí (např. peníze), pak ukládání potomků a pohotovost pro případ, že bude nutný odvoz domů. Je součástí plánu páně Kö také tato feminine verze akce? Pak bych totiž asi mohl. Jinak musím doma uklízet, chytat myši a venku hlídat prádlo, aby nezmoklo. Ovšem pro případ podobné vábné alternativy, jako jsem naznačil výše, počítám, bych byl vykázán k bicyklové projížďce a následnému pití piv a kouření cigaret.

Lucka se uz taky ptala, estli by to neslo bez tech kol a totok by urco privitala a Martitko myslim taktez... Tatinkovi pod vlivem nedela jeho pritomnost dobre na zbytek moralniho svedomi, co mu zustal, obzvlast kdyz chlasce z Manasama.

Chytání myší a hlídání prádla je pecka. Taky to často dělám

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz