Zahřmělo nad Fáfou

„Když se něco sere tak pořádně a to navíc v nejhorším možném pořadí.“ Konstatoval sněm doktorů nad příběhem Fáfova úspěšného dne.

Dr.Všechvěd: Chce se vám žít?
Fáfa: Ne!
Dr.Všechvěd: Proč ne? To se může stát každému z nás.
Fáfa: Nemůže!!
Dr.Všechvěd: To je fakt, taky bych se měl chuť na všechno vysrat, vůbec vám to nezávidím. Co vás vlastně nutí žít dál?
Fáfa: Jenom čirá zvědavost jak to se mnou dopadne…..
Dr.Všechvěd: Máte recht! Jinak to asi nejde. Jste odsouzen k cynismu. Je mi vás líto, ale jinou volbu nemáte. Tak to ještě jednou vysypte, ať se všichni zasmějeme….
Fáfa: Tak jo, sranda musí být aj kdyby třeba….nic mě nenapadá……….

 

Den před tím

/dle zápisu MuDr.Ratajka Šprýmařka/

 

Subjekt Fáfa ráno vstal se silným nutkáním na stolici. Při rychlé chůzi zakopl a potřebu vykonal během pádu, jenž skončil velmi nešťastně, jelikož v místě dopadu byla otevřená lednička. Subjekt utrpěl frakturu v oblasti lebeční a distorzi kolenního kloubu.
Při úklidu plodů svého defekačního reflexu se dostal do časového stresu. Během cesty do práce překročil povolenou rychlost a pod pohrůžkou ztráty zaměstnání rychlost zdvojnásobil. Po té,co ho policie zastavila pomocí gumových projektilů, netušil, že se s výše uvedeným orgánem nevidí tento den naposled. Dle svých slov, dostal několik ran pendrekem mezi nohy a pokutu 5 000 Kč. První tvrzení nelze prokázat. Druhé tvrzení je prokazatelné. 
Při vstupu do práce subjekt prošel skleněnými dveřmi, jenž bohužel byli výjimečně zamčené. Subjekt utrpěl četné řezné hluboké rány po celém těle. 
Po příchodu na pracoviště byl obviněn ze zpronevěry 10 000 000 Kč a musel skrz svůj neustále horšící se zdravotní stav celou situaci svému nadřízenému G.Downcutovi celou situaci vysvětlit. Pak ho nechal G.Downcut vyhodit na trávník před ústav práce, aby „prý nezasral celou firmu.“

zahrmelo

Subjekt se doplazil k autu, aby se dopravil do nemocnice. Během cesty způsobil, zcela vyčerpán, hromadnou havárii. 
Policie okamžitě zavolala sanitku, místo které dojel na místo nehody George Downcut se svými gorilami v převleku za zdravotníky. 
Výše uvedení odvezli subjekt na blíže neurčené místo, kde se jej pokoušeli zabít pomocí přejezdů nákladním autem přes jeho tělo. Nakonec zcela bezvládné tělo dopravili na ústav práce, kde mu George Downcut pověsil na krk výpověď a vyhodil jej z okna. Dle anonymních svědků údajně recitoval báseň:

 

LETECKÁ
George Downcut

Letí z práce darebák
dobře mu tak velký fuck
Neměl na mě drzí být
Mohl tu dál s námi žít

Naše firma zdravá je
na cestu mu do ráje
Zvuk kopanců vyhrává
O jeho tělo tramtará!

Já jsem člověk velkorysí
Nesnáším já tudíž krysy
Za střívka je živé věším
A pak piče na zeď kreslím

Jsem bývalí kulometčík
Zvaný taktéž Velký Řezník
Když pořádně se opiju
Zkosím i svou rodinu


ZBOHEM HOVNOJEDE……hoďte tu sračku do kanálu!!!

 

Subjekt byl nalezen deratizátory u ústí kanálu do řeky. Když jej několikrát postříkali kontaktním jedem, počal blouznit. Deratizátoři jej odvezli na veterinární kliniku co by velkého mluvícího potkana. Po dokonalém vyčištění savem MvDr.Králíček, poznal lidské tělo a tak subjekt skončil v naší nemocnici. 
V současné době je pacient mimo ohrožení života a během roku lze očekávat pravidelnou stolici.

Zapsal: MuDr. Ratajko Šprýmařek

 

A jaké z toho plyne poučení?
Lepší systém AVX, než-li protlak 30 BRIX.
zah3
Napsal uživatel xxw dne Pá, 03.06.2005 - 09:50

Comments

S drobnou výhodou vydavatele pospíchám, abych jako první napsal komentář na toto dílko. Děkuji. Fáfa zase nezklamal. Fakt díky.

Tak už vím, proč Hr.On neustále prchá do Prahy. Jen tam, v těch sračkách je schopen pokračovat ve svém díle, jenž bude doceněno a v několika svazcích vydáno až po jeho smrti.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz