Vzkaz od UFO nebo vzkaz pro UFO?

Když jsem v půlce listopadu prováděl průzkum na polích nedaleko Sadů, zaregistroval jsem v poli zajímavé symboly. Tyto symboly jsou viditelné pouze z výšky, z oblaků nebo z kosmu. Připomínají známé obrazce z planiny Nazca v Peru. Tam jsou interpretovány buď jako vzkaz mimozemské civilizaci nebo jako výtvor mimozemšťanů.

Objevené symboly se nacházejí v bezprostřední blízkosti Velkomoravského sídliště na Horní kotvici, souvislost se starými Slovany je tedy možná. Že by někomu něco vzkazovali? Nebo se jedná o vzkaz mimozemské civilizace? A co by nám takto chtěla sdělit? Zjištěné symboly se vzdáleně podobají známým kruhům v obilí, ovšem takové hranaté exempláře jsem dosud nezaregistroval. A proč jsou dva, malý a velký, má to nějaký skrytý význam?

Anebo si z nás někdo dělá srandu?

Průzkum těchto podivných objektů bude pokračovat. Pro zájemce udávám souřadnici symbolů: 49°03´22´´ severní zeměpisné šířky a 17°29´ 53´´východní zeměpisné délky.

Napsal uživatel ps dne Út, 23.11.2004 - 14:53

Comments

Nedaleko jsem se narodil a donedávna ještě i pravidelně žil. Úplně blízko na druhou stranu patří některé polnosti zase mé rodině. K místu mám osobní vztah. Je to mizerná doba, které vládnou úplné piče! A ty autoře, kdo vlastně jsi?

Jsem jen nezavisly pozorovatel, ktery se kocha necekanymi krasami krajiny.

Do piči, že ona to je piča!!!??? A Tobě díky za příspěvek, kvalitního autora i piču aby člověk pohledal!

Hampiči, ty mrcho! Tys musel být jak drát, kdyžs to včera psal. Čtyři minuty po půlnoci! Já snad omdlím. Koruna, Krab, Zetko? Jako obvykle?

Zetko je mrtve, ted proziva renesanci Korado! Dochazi k znovu objeveni jeho kras a ta pizza k pivu je tam vyborna! On pan Ko by mohl vypravet, co sme tam vcera zas vymysleli za hromadu PIČOVIN!

POZOR! tento obrazec byl zaznamenán již v staroaztéckých chrámech. Archeologové jej rozluštili jako symbol pro DIAMANT. Jsou-li kolem kosočtverce umístěny čárky směřující do středu jedná se o DIAMANT TŘPYTÍCÍ SE.

podnetne, ale treba v Maroku se me pokouseli nakecat, ze tento obrazec ma chranit pred zlyma duchama a meli kosoctverec na kazdych dverach... ja su vidlak z balesova a odjakziva to byla PIČA! at si kdo chce mele co chce.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz