Vypili jsme Pučalíka

...

Vypili jsme Pučalíka

Vypili jsme Pučalíka
máme zase ostudu.
Ať si kdo chce co chce říká 
já tam víckrát nepudu.

Hrdlo Plačka: "Sosáme!"
Zuby na to: "Hnisáme!"
Po pěti, po pěti,
musí nám dech 
po fernetu voněti.

Vypili jsme Pučalíka
kopli vzteky do sudu
Voláme na pikolíka
"Já sem zítra zas pudu!"

Zas pudu
Zas pudu
Tam si asi nějaký čas
pobudu.

Napsal uživatel zvl dne St, 09.07.2003 - 22:36

Comments

Vaďuro! Bude se tvoje dcera jmenovat Maňa a bude po tobě taky básnířka?

Jak jste přišli na to, že bych měl mít zrovna dceru? Můj syn bude mít pochopitelně génia svého otce + génia své matky (no potěš) a až bude veliký, tak si koupí vlastní hospodu!

Inteligentní pracující? To je takové contradictio in adjecto, ne?

Článek je O.K., článek je báseň, Vaďura je O.K., Vaďura je také báseň; chybí mi tu však konkrétní zmínka o pivu, resp. pivech. Znám ty dva, ty lapky a šibaly. Vím, že pivo pijí. Vždycky je pili. A pili je určitě i tehdá, když se to stalo. To s tím sudem. S prázdným sudem v básničce. Nebo snad tekla jen kořalka? (Vždyť Kö je toho času v Itálii!) A ten sud že byl plný kořalky? Nebo to bylo nakonec jinak a jinde? Třebas v Míkovicách? V Míkovicách na dvoře?!!

Já je také znám, Lipane. A pamatuju doby, kdy na Kači důležitě ucucávali sodovku a na mňa čuměli jak na spodinu společnosti a vyvrhela. A to kvůli jarošovskej dvanáctce, nech je jí zem lehká. Mimochodem Vaďuo, tá mládá básnířka, to nezní špatně...

Tak aby bylo jasno, zadne rezivo pro Andreje ani pro zadneho syna mych kamaradu pripravovat nehodlam. To si radsi uriznu prave varle!!

... A pokud sa tak skutečně rozhodneš, jako operatéra bych zvolil Maříka. Vzhledem k tomu, že jedna z jeho výstižných a trefných přezdívek je i Brouk Pytlík, tak sa jeho využití přímo nabízí.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz