Visací zámek poslouchá Jazz

Visáči nachcali do bot všem pankáčům, když poskytli rozhovor pro iDnes. S nadpisem Osobnost online odpovídali zvědaným čtenářům na všetečné otázky.

Rebelové české hudební scény seděli v redakci u počítače a odpovídali v legračním stylu alá Kája Gott. Co myslíte, co je to tedy ta známka punku? Myslím, že je to silně individuální. Naštěstí jednoznačná definice neexistuje.

Nemá smysl to tady opisovat, klikněte a čtěte. Smějte se lišáckým odpovědím a doufejte, že punk je jinde.

Napsal uživatel zvl dne Út, 08.11.2005 - 14:25

Comments

Tušil jsem, že odpoví-li někdo, bude to pan Martin König. Když na to přijde - jediný skutečný a čirý pankáč široko daleko. Rád nosí tričko s obrázkem Visacích zámků. S potěšením sleduje podzim zase tak neblaze revoluční. A má vypnutý mobil.

Možná někomu přijde legrační (a nebudu zde jmenovat) vylepit foto Ing. Martina Königa do tváře týdne, v obleku a s telefonem, a dole do popisky napsat: "pankáč". Manažer mikroregionu ku své práci (ano) používá telefon a stylově se obléká. Jmenuje se skutečně Ing. Martin König a je důležitým politickým činovníkem třetího věku. Může se (dále) snadno splést s Martinem Königem, významným pankáčem celého (dalekého a širokého) regionu a sympatizantem arabského elementu, co si rád naopak obléká do trička Visáčů a v nočních ulicích se nikdy neztratí. Může se splést, neboť se s tím druhým sám občas chytře proplétá. Je to ale jinak (i když pořád legrační), ale jinak než ten zmatek, co zde způsobil ten vtipálek vylepením fota Ing. Martina Königa (manařera mikroregionu) v tváři týdne. Vím, o čem mluvím, a garantuju, že porozumí i onen žertéř, až si M. König (inženýr - neinženýr) proliská cestu k poslední štamprli, co se na tomto světě ještě naleje. (Nejpozději na plese příští sobotu tě během té cesty zliská nebo zliskám!)

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.