Věřejná disturpce podivného zapírání

Píšu to ve spěchu..., avšak materiály, které poskytuje monitorizační systém prof. Smejkala jsou již nadmíru výřečné: Ing. Dr. Hron se skutečně ztratil!

Nachází se teď neznámo kde; snad ukrytý v oceánu, pak asi v těle latimérie, či ve velkoměstském smogu - to jako kouř z cigarety, nebo pod zemí proměněný ve zbloudilý kořen.
Jednoduše ho nikde není. Tedy - na oko ho nikde není...

Moderní monitorizační systém prof. Smejkala poskytuje samozřejmě podrobné informace a důkazy o každém inženýrově kroku, činu či slovu. To jsou však důkazy neveřejné.
Pouze závěrem dokládám v kopii jeden takový.

Důvod, proč toto píšu, je prostý: hlubinné archivy na Chabaních jsou již přeplněny. 
A já zde musím pracovat. Stejně jako davy jiných. A je to práce pekelná...
Všechny regály jsou tedy již vrchovatě plné.
Neproklouzne zde ani myš, nepropadne nehet; navíc nejdou zavírat dveře!

Skanska a Metrostav počínají rukou společnou a nerozdílnou stavět archivy nové, kdy se výška jednoho pavilonu plánuje na 48 m, základna pak co čtverec o stranách 213 m.
První set nových archivních ploch má být dokončen svým počtem 360 budov k 5.2.2005.
Tázal jsem se prof. Smejkala, zda je toto plýtvání opravdu nutné? Bylo mi však konkludentně (poštvem psa) naznačeno, že asi ano.

Pokud by se nicméně Ing. Dr. Hron objevil a podivného zapírání tak zanechal, mohly by se ušetřené prostředky použít alespoň trochu rozumnějším způsobem.

Ponechám už na fantazii, který ze šílených svých snů by tak za ušetřené miliardy prof. Smejkal raději a nejprve uskutečnil (- zda vyšší podporu válečných konfliktů, nové pokusy s oteplováním planety nebo jeho oblíbené jedy plné bolesti...), vždycky to ale bude lépe, než vršit statisíce tun dokumentů, jež zachycují, jak Ing. Dr. Hron spí, řídí svůj manažerský výstavní velkovůz, nespí, používá WC, marně vyhledává loaletní papír či jakýkoli jiný papír, celou akci pak vzdává, nakupuje nestydaté publikace, tyto publikace odkládá na různá místa, konzumuje řízečky s tatarečkou, pokuřuje si a mumlá jakási hesla atd., - vždy s podrobnou analýzou čítající kontejnery dalších zpráv, které vyhotovují světové kapacity - ať již na komerční bázi (tedy na základě objednávky) nebo nedobrovolně a za použití násilí.

Závěrem dokládám jeden lept, kdy sonda nápadně připomínající prof. Smejkala pozoruje Ing. Dr. Hrona při šikovném sestupu do jedné z mnoha jeho skrýší.

Napsal uživatel Lipan dne Po, 13.09.2004 - 20:21

Comments

Dýchla na mne atmosféra románů Julese Verna. Dr Hron ale prý nyní pořádá na svém tajemném hradě ve Chřibech vědecké pokusy rázu sonického (v přestávkách mezi sběrem jabek a trnek). Možná proto o něm není slyšet.

Z jeho dači se linou o víkendech podivné zvuky a po večerech tam hoří velké vatry. Pan H. je velkým sadovníkem a umělcem. Zbírá trnečky a jablka, jelikož podzim.

Vážení, Toníku i svědku, jen přicházím se zdvořilou myšlenkou, zdali jste se nestali oběťmi nějakého makabrózního klamu. Je to skutečný Ing. Dr. Hron? I se všemi svými horempády? Nejedná se o pouhý, však důvtipný a obáváníhodný klam? (Na té chatě obvzlášť, tam je možné už úplně všechno...)

Chycen na návnadu Toníkova příspěvku dovoluji si ještě doplnit toto: Ing. Dr. Hron prof. Smejkala společensky tzv. "udělal", znají se odpradávna, jsou to proklatě dobří kamarádi a mají se rádi. Společně balí holky a půjčují si drobné do hry. Vzhledem k těmto vzájemným smlouvám a paktům má Ing. Dr. Hron samozřejmý přístup k výsledkům bádání a pozorování moderního monitorizačního systému prof. Smejkala, a tudíž a vlastně He Always Is Watching You! (Zde nesoukám vlastní názor, pouze tlumočím stroze obecnou tradici vezdejší. Stačí ponejspíš, aby si totiž jen kliknul, a má každého z nás jako na dlani...)

A nebylo by bezpecnejsi je oba elegantne a slusne sprovodit ze sveta?

Včera sem byl s ing. arch. doc. MUDr. JUDr. Babinským csc. na pivě a zvolna už chápu, že by se mohl vysrat na nejaké monitorování. Tento člověk je dokonalý epikurejec, který ze života vybírá vtipně paradoksní momenty jako třešničky z koláče a zbytek času tráví přípravou trekkingových výletů. Takový člověk nemusí nic monitorovat. Lehký vědoucí úsměv na jeho tváři mluví za vše.

je to entita plná paradoxů s metasvěta lidí za vodou

Sprovodit ze světa v žádném případě! Byla by to ztráta ztrát. Navíc dvojnásobná. (Navíc by to ani nešlo, ty osobky mají nadpřirozené schopnosti.) Smyslem celé této pitomé akce je spíš Ing. Dr. Hrona zase najít...

Dal bych mu chvilku cas, urcite to nevydrzi a ozve se sam.

Sedel v Rotterdamu na pristavnim jerabu makabroznich rozmeru, klatil nohama a chechtal se, nezrizene se chechtal, protoze pak nasi lod odchytla Roterdamska Port Authority boat a odnavigovala nas uplne nekam... V ostrem polednim slunicku sem jen matne tusil, ze na jeho pokyn... Ale videl sem ho!!!

Ano, je pravda, že občas ho ještě zahlédneš. Třeba jako tuto já, když vystupoval z mlhy. Ale chybí už další souvislosti.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz