Velká katastrofa

Málem to mezi mraky a mrakodrapy zase práskalo a jiskřilo. Nebozí, utlačovaní a jinak úplně ti nejhodnější arabští teroristé chtěli odpálit deset letadel plných dětí, jejich rodičů, prarodičů a jiných příbuzných a známých. Naštěstí se katastrofa nekonala, dál už je to horší...

Poté, co byl známý levicový intelektuál, antisemitský filozof, sociolog, historik, zahradní architekt, neurochirurg a pivapič, absolvent moskevské polytechniky a kurzu voroplavby po říčce Olšavě, Ing. Martin König, přistižen hlídkou VB na chodníku v poloze ležícího muže, jak vulgárně haleká na kolemjdoucí, stala se ta první tragédie. Tento nepřizpůsobivý občan dostal pokutu 500,- Kč, kterou díky jeho lišáctví zaplatí neznámá oběť, Ing. Köning.

Známý přeborník v tunningu, vedoucí šaten na hotelu Práče, hráč na pozoun v mimickém kabaretu, finalista na Romfestu 1982 v disciplíně stříhání uší, chovatel lemura pekingského, plukovník, ukrajinský recidivista, boxer a kunsthistorik Ing. Hron nastupuje na manažerský post v nejmenovaném masokombinátu, kde bude vysedávat v koženém křesle a odpovídat na E-maily od Karla Březiny, Tomáše Pitra, Iva Valenty a Andreje Babiše.

Druhá tragédie nastane, až tento pivapič Ing. Dr. Hron dostane chuť na pochoutku hovězího hašé, odplíží se v pracovní době do skladu a všechny příslušné konzervy s libostí spořádá.
Nato zavládne v celém civilizovaném světě chaos a hladomor, který skončí vyhynutím lidstva a nástupem ještěrů a vos.

Největší tragédie ale přijde s tím, že se neoslaví třicetiny váženého soudruha prof. Duly. To bude opravdu to nejhorší, co se kdy vůbec a komu mohlo stát. Romka se zadarmo nenapije, ostatní taky. Asi celou tu hrůzu neunesu a jeho jubileum oslavím sám. Snad se někdo přidá.

Napsal uživatel Lipan dne Pá, 11.08.2006 - 10:57

Comments

Lipane, pridavam se! A dik za info o panu Ko i Dr.Hronovi, to bylo treba.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz