Večerní toulky, aneb alkoholem ku zdraví

Nechápu, jak někdo může tvrdit, že alkohol není zdraví prospěšný. Mnoho mýtů se řeklo a napsalo o škodlivosti alkoholu, ale ještě se nikdo nezaměřil na positivní účinky, které alkohol přináší.

Ve výzkumu, který provádím sám na sobě jsem zjistil, že nejvíce sportovních výkonů provádím právě když jsem opojený alkoholem. Už jenom procházky mezi hospodami nebo procházky mezi domovem a hospodou jsou zdraví prospěšné a to nemluvím o tom, pokud se už jen tak v opilosti vyberu na nějakou poznávací cestu po okolí.

Také musím zmínit blahodárné účinky otužování v chladném prostředí, které posilují náš organismus. Tento léty prověřený výzkum jsem si ověřil i na jiných subjektech a našel jsem v nich skoro 93% shodu. Dále výzkum potvrdil u všech subjektů, že i virové onemocnění jako je chřipka ( influenza ) se daleko lépe snáší pokud je subjekt v alkoholovém opojení.

Bylo také zjištěno, že pokud subjekt alkoholu hoduje více, tak na tuto zákeřnou nemoc vůbec nemyslí, což přináší velmi positivní účinky pro psychiku subjektu.

O přímo skvělých účincích alkoholu by se tady dalo mluvit celé hodiny, už jen pro příklad je zplození Jáchyma a Agáty u mého bratra což by za normálních okolností nebylo vůbec možné.

Ve svém výzkumu budu i nadále pokračovat a budu vás o všem novém informovat. 

Napsal uživatel Bratr Pů dne St, 11.03.2009 - 12:44

Comments

Alkohol je určitě dobrý kamarád, zlý ovšem pán. Ochlastů jsou mraky a dělají moc škod. No, bez hospod by na světě bylo ovšem pěkně smutno! Málo co je lepší než besídka v kruhu přátel a s pivem. Děsivé konce milionů ožralých nechť nám jsou ale vždy t

V časáku Filter se na podobné téma vyjadřuje i Roman Holý:" My starší v kapele máme komunismus ještě v živý paměti, mnohdy nás napadlo srovnání, jaký to bylo tenkrát a co nám přinesla nová doba vyzvoněná klíčema........ Zpívá se tam o tom, že život

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz