Ukvapená svatba

Narozdíl od mnohých předchozích příspěvků tentokrát nepřicházím s žádnou převratnou novinkou.

Většina čtenářů již totiž určitě ví, že počátkem července vstoupí do stavu manželského galerista Ing. Martin Kö a Ing. Klára von Prague. Tuto informaci jsem zaznamenal s dosti rozpačitými pocity. Nedomnívám se totiž, že výše uvedené osoby jsou dostatečně vyzrálými občany, schopnými budovat ruku v ruce náš společný stát, plodit kvalitní potomstvo a přispět tak ke zdárnému rozvoji naší vlasti.

Na základě genetického testu, který jsem na vlastní náklady nechal provést v přední světové laboratoři na univerzitě v La Paz profesorem Reinaldem Pereirou, bylo dokonce prokázáno, že galerista Ing. Martin Kö je nejenom osobou geneticky naprostou méněcennou (prof. Pereira uvedl odborný termín "the genetic rubbish"), ale případný potomek by se s vysokou pravděpodobností podobal buď Frankensteinovi nebo destilační koloně. K mému velkému překvapení jsem byl jako vhodný kandidát ke sňatku s Klárou von Prague označen já sám. Naše děti by pak byly obdařeny přinejmenším inteligencí delfína a krásou Dolly Buster.

Tímto tedy apeluji na všechny rozumné osoby, které mají jistý vliv na rozhodování obou ukvapených snoubenců, aby jim jejich zbrklý záměr rozmluvily. Kláře pak vzkazuji, že 5. července mám čas a našemu sňatku by tak nestálo nic v cestě.

Napsal uživatel Dula dne St, 30.04.2003 - 16:26

Comments

Shoduji se s autory, shoduji se s odborniky, shoduji se s moudrosti veku... Slysim jeden hlas, slysim hlasy dva, slysim mocny rev: ne nebo alespon jeste ne ted! Ta svatba bude skutecne ukvapena asi jako zrala trnka v cervnu. Navrhuji tedy snoubencum, aby si termin veselky zmenili bud na 11. srpna, nebo na 17. srpna, nebo na 13. zari nebo treba 2. listopadu. Pro narocne a krholake rozhodovani navrhuji nakonec i termin 22. listopadu. Dale do hlubin budoucnosti bych se jiz nespoustel, prave tam totiz plove jeden Drahos.
P.S. Uchopit zuby chlup a skubnout!

Zda se mi, ze se kolem nevesty sbihaji hladovi psi. Jen tak dal pane Ko, jen vice takovych nevest! Nenechte se odradit, zas pribude do Staraku jedna krasna panna. I kdyz, asi jen do pulnoci.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.