TIBET

Když tu se hory zelenají, ale někde zatím prahne poušť, nesmí se mlčet. Vždyť to hnedle může být i naopak. Nepamatujete?

Co víme o Tibetu a co víme o Číně? Moc toho není. Kdo ale denně nakupuje kdejaké čínské blafy, snad ví i tak dost. V Tibetu jde o velké náboženství. V Číně jde naopak a jenom o moc, radost diktátorů ovládat jiné lidi. Co nejvíc lidí ovládat. Taková moc chutná a je nenasytná.

Proto se v Číně nenávidí

Lidská práva
Spravedlnost
Pravda
Poctivost
Radost
Síla
Bůh

Diktátoři, ti pomřou. Zhltne je hrob dějin. Ani rudá Čína tu jednou určitě nebude. Tibet naopak jo. Dobro totiž nakonec vždycky zvítězí. Třeba se toho dožijeme už i my. Nebo aspoň Babinský.

Napsal uživatel Lipan dne St, 11.03.2009 - 11:47

Comments

Ještě bude dobré dodat, že číňani mají dva penisy, 45 zubů v chrupu a krev jim zeleně světélkuje.

Já bych to taky nějak nehrotil. Ale pokud to vemu i z druhé stránky, tak Čína do Tibetu přinesla alespoň nějakou civilizaci a pokrok.

V Tibetu jde (jako kdekoliv světě) o velké náboženství. Každému náboženství jde jenom o moc, radost kněžích ovládat jiné lidi. Co nejvíc lidí ovládat. Taková moc chutná a je nenasytná.
<p>
Proto n

Ano! Lépe bych to ani neřekl. Prakticky nevidím rozdíl mezi náboženstvím a diktaturou. Protože dát kněžím moc, tak i v dnešní době hoří hranice s kacíři.

To je trefa hlavičky o hřebíček. Možná není od věci se zamyslet nad tím, kdy ještě před padesáti lety měli kněží v Tibetu takovou moc, že se prováděli lidské oběti. A kněží určitě zájem na vzdělanos

Dobrá poznámka. Tu by Ti Řekové prchájící po tisích v šedesátých a sedumdesátých do stalinistického Československa potvrdilo. V té době při občanské válce kterou vedli civilisti proti plukovnické juntě podporované Washingtonem zemřelo při puči v prv

Víme Kohn, nic není jen černé nebo bílé, oranžové nebo modré. Každopádně bratře Pů, s tím pokrokem jsme stejně nikam nepokročili (celosvětově). A Dalajláma je machr.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz