Teroristická skupina p. Sumce zase řádila

Jsa nadšen skvělou hrou Pana Půlpána, též jsem se nechal zlákat! Jaké mne to však čekalo rozčarování!!!

Je neděle ráno... zvony zvoní, pravda, bili zrovna poledne, když mne zcela nevinně zvoní mobil vytrhnul a tam můj doposud kamarád p. Vďr. Jaký to omyl, když ješťe jeho lehce uhnaná lehká manželka Jn. mne lanařila, prý: "estli sem už našél tu flašku". Jsa mužem činu, dím: "Ne!" A tak mne ukecali, abych vzal i svoji dívku snů, Hln. a jel s nima hledat tu flašku. Proč ne?, že. Dělal sem, že vím, ničeho nevěda, nejsa děda Vševěda.

Ubrali sme se tedy, pozor!!! kradenou Felicií s červeno-černým maskováním nach Hohes Chřibes. Cestou nás potkala a o život málem připravila počasová zvrať, Pane Půlpáne, to se vám ale povedlo! Nešť, překonali jsme to. Co Vám musím povědět, byl to podvod! Pozor, Pán Půlpán jest též nevinnou obětí jejich zvrácených choutek! Flaška tam byla, ale zcela naše hledání postrádalo smyslu, když jakési Myšiny na nás poštvali a bylo vše jinak, než ctěný Pán Půlpán myslel! Ta situace! My neskutečnou radost z nálezu, ta Hln. to našla, ta to dycinky vyčuchá, ale jejich neskutečně podlá radost, že nás unesli a ještě nás tak trapně zneužili!!!

Víte, žijou to oni v divném svazku! Lhaje nám do očí, v tom úpodivném konkubinátu Vďr.+Jn., dávno manželi, s jistou Ivn., divný to trojec, hanebný a neřestný, divým se Vám, Pane Půlpán, že po té Ivn. hážete očma, lesní pěšinou, pokusili se nás plně zajmout. Naštěstí duchaplná Hln. vytáhla Zweigla, podařila se jí oddálit náš mrzutý konec. Narafičili na nás nechutnou past, pak nás odvlekli do doupětě, nakrmili nás, ještě jsme za ně zaplatit museli a poté, hupky šupky do Mkvc. Tam na nás teprv ozkoušeli své zbraně, jež vyvíjejí spolu s jistým Tpm. Byly to jakési bojové tekutiny, pokoušeli se nás tam jimi v Mkvc. otrávit.

Zahránil nás jen Lpn, se svojí Octavie nás odvezl, včetně Pana Půlpána, lačně vrhajícím očkem kdoví po kom, čem, s kým, bez koho, čeho a jak!!! To ty jejich kontušovky, zcela se neslučující s ISDN ISO EU 46580001, ty nás donutili k těm nepředloženým činům. Jsa jimi ještě lehce otráven, zvrátiv co se dalo, z těchto nechutných požitků a mazaje to z hlavy, za tepla píši tuto zprávu, jakožto varování všem!!! Střeste se Mkvc. a prostopášné teror skupiny Sumcovy, jeho zákonité pomocnice, prý manžety Jn.!!! Ano, to sedí, jest jen samozvanou ozdobou na jeho teroristickém rukávu, kříži pochybných vyznamenání posetém pivasu, spíce na jeho loži i s Ivn. a sajíce obě, právě a jen ty kontušovky a nás poctivé občany!!! Jest to opravdu spolek hanebný, do nebe volající hříchem a doufám, že statečný a zbožně po hanebnostech jdoucí Lpn. spolu se státním ouřadou Panem Půlpánem, jež tak neobyčejně panuje ve prospěch veškerého obyvatelstva UH, je potřou, rukou pevnou a spravedlivě trestající.

Byla to hrozná neděle, nikoliv zasvěcená Bohu a mariánským přemítáním, jak se zde na jižní moravě bohabojně patří, ale boji s ďáblem zasvěcená. Bohužel a doufám, že naposled!!!!!!!!!!

P.S.: Ty Su(a)mčí teroristo:

Hampejz vs. Helík + Budík 6:3
Budík vs. Helík + Hampejz 6:2
Helík vs. Hampejz + Budík 1:6
Hampejz vs. Budík 2:6 

Napsal uživatel Hampejz dne Po, 21.07.2003 - 14:31

Comments

Nemám co dodat, článek je skvělý. Bravo Hempejzi. A včera jsi byl taky kouzelný. Já už se takhle roztomile ožrat skoro ani nedovedu.

Ejhle, Půlpán!
A co ten večer při slivovici u lávky přes Moravu? Půlpán si zřejmě pamatuje jen půlky večerů!

Vaďuro! Psal jsem, že se nedovedu ožrat tak hezky, jako Hampejz. Ne, že se nedovedu prostě ožrat. Rozlišuj přesný obsah mých sdělení. Ten večer při slivovici u lávky si ještě tvá žena vypije!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz