Terorismus z Míkovic

Zdá se Vám, že je násilí ve světě málo? Tak to si ještě počtěte!
Teror

Bohužel i jižní Moravu zasáhla v současnosti vlna terorismu a pouličního násilí. Bývalé horské bojůvky z revolučních let se mohou červenat studem ve srovnání s aktivitou nově vzniklé teroristické skupiny z Pomoraví s nejasným ideovým programem. Několik poškozených budov a nezdařených pokusů o atentát na veřejné osobnosti svědčí o počínajícím rozmachu této podivné skupiny, postavené snad na základech komunistického manifestu K. Marxe, a na odkazu Che Guevary.

Zprávy agentur zůstávají povětšinou stručné a omezují se na základní údaje jednotlivých trestných činů. Našemu zpravodaji se podařilo za dramatických okolností získat fotografii dvou vedoucích členů skupiny napojených na mezinárodní teroristickou síť. Právě hlavní eso místního podsvětí, řečený Trhač (malé foto), je zde v přestrojení spolu se svým druhem z východní Evropy, který je znám pod přezdívkou Sumec.

Galerie
Napsal uživatel dne Pá, 18.04.2003 - 12:50

Comments

Děkuji za článek o zlořádné bandě lapků z Míkovic. Tuhle jsem je zahlédl, jak číhají. Pili pivo, kouřili a přitom číhali. Lipan

Jo jo, jsou nebezpeční. Viděla jsem je jednou v Pašovicích. Nevěřila jsem, že i tam se plete jejich teroristická síť... Dost se jich bojím. Fakt.

Chyba! Tuhle ten sumec sedel v rybarske baste Na Rejde ve Spytihnevi. Kdybych to byval vedel, byl bych ho byval sezral. Takhle se jen ozral.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz