Stopy krve

Tak nám zvolili nového amerického prezidenta. A v této souvislosti považuji za svou povinnost zveřejnit následující důležité skutečnosti:

Je obecně známo, že Barack Obama je 1/2 Keňan. Ptám se jen namátkou: jak že se to říká našemu kamarádu Martinu Königovi ze Starého Města? - No přece Keňa se mu říká. Keňan a Keňa, je to podobnost čistě náhodná? Počkejme si dále.

Martin König není jenom ze Starého Města. Co třeba z takového Břestku? Tam také patří. A nebo Havaj (mezinárodně Hawaj), tam je, domnívám se, jeho skutečný domicil. Zajímavé faktum: Keňa z Havaje a Keňan z Hawaje. Je to nad slunce jasné: Martin a Barack, přátelé od kolébky, drogy spolu ochutnali, piva spolu popíjeli, témata různá otvírali... Marťa König byl takový ten učitel - duchovní vůdce.

To ale pořád není ještě úplně všechno. Při běžném srovnání biometrických a podobných dat (výška, věk, názory) můžeme s velmi vysokou pravděpodobností usuzovat i na blízkost pokrevní.

A kdo za to celé může, kdo je ten záhadný muž v pozadí? No přece Romka Smejkal Babinský z Chabaní, tajný dárce prionu.

Přičemž Drahoš Hron ze Střílky musí být logicky společným strýcem všech zúčastněných.

Napsal uživatel Lipan dne Čt, 06.11.2008 - 13:44

Comments

Milé Jiří, nejsem si jenom jistý, jestli by pro tebe neměl tvůj švagr (taky keňan) nějakou odbornou pomoc. Každopádně hlasuji pro Kuk-lux klan, nebo jiné vysavače.

No, já nevím jak kdo, ale já jsem třeba Kö neviděl už drahno celé týdny. A když mu volám, jeho hlas je dálkou zastřený a ozývá se takové to oceánské šplouchání vln. Předpokládám, že Obama je jenom př

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz