Stará láska nezerzaví

Vy, kdo jste to zažili - vzpomínejte. Vy, kdo jste to nezažili - tiše záviďte!

Předpředminulou sobotu jsem potkal zase jednou Viktora. Seděl na Koruně a mlčel. Přisedl jsem si a přikývl na pozdrav. Idiotská kapela řvala hulvátské plísničky nešetříce vulgarismy a my jsme na sebe teskně pohlédli.

Pamatuješ na staré časy?

Pamatuju.

No prostě Maňa má pro Vás další skvělou lahůdku. Po špajskách jsme vyhrabali staré emgetonky s nahrávkami hradišťských skupin z minulého století. Zde Vám je předkládáme k ochutnání. Hlasovat můžete každý den.

Napsal uživatel zvl dne Út, 12.08.2003 - 20:23

Comments

A kde je Pískoviště?! No, vlastně, když si tak vzpomínám na dobu múz ze základky v Syslově, tož spíš Pyskoviště...

Dekuji, ze si jeste nekdo vzpomina na jednu z nejdulezitejsich pisni naseho regionu, ale zatim jsem ho nenasel. Kunec Kuncu, jeste to zdaleka neni vse. Pravidelne sleduj hitPARADU a nezlob!

Nevim Zdeno proc jsi tam dal to nejhorsi co jsem kdy slozil, ale budiz. Pokud chces mam i lepsi

Drahoušku, tohle je hitPARÁDA Oldies, takže všechny songy jsou staré kolem deseti let. Já vím, že ti v té době bylo 14, ale zase vedeš (což je maximální čest) a navíc si myslím, že to byl asi tak tvůj umělecký vrchol (když nepočítám Vibrátor). Jestli ale máš něco z té doby a já o tom nevím, tak to koukej navalit, protože o to móóóc stojím!!

První koncert The Suterénu byl na Uháčku někdy na podzim roku 1990 a bylo mi 14 let. Sklidili jsme tehdy velký úspěch. Nahrávka Karavany a dalších kusů v hitparádě je asi někdy ze zimy roku 1991. Tento týden dodám do hitparády záznam Suterénského koncertu na Míru z roku 1994. A to je tedy pecka !!!
P.S. Chystám na Maňu Ančologii hradišťského bigbeatu.

Ahoj Drahošu, děkuji ti za milý vzkaz. Nejdříve jsem ho nepochopil, ale později jsem shledal, že zřejmě došlo k poruše na serveru a onen krátký text je vším, co zbylo z původního sdělení:
PaNE, SERiozně a zejména poníženě Vám děkuji za upřesnění historických údajů, týkajících se naší bývalé skupiny a rád bych Vám zároveň popřál hodně zdraví, štěstí, peněz a ňáků pěknů babu k Vašim zítřejším narozeninám. Váš nejuctivější služebník Drahomír.

Ja to vzdavam. Jardo vse nejlepsi a hodne dalsich..... a taky ... a doufam ze.....a uz neserfuj misto prace na internetu, jsem chtel rict. Zdeno diky za /ne/server, mam prispevek brzo poslu a vubec ahoj chlapy mam vas rad.

No počkat drahoušku!
Chlapi sou s měkým né s tvrdým!

Pořádný chlap ho má vždy tvrdého např. Konig a já a jak my futurologové říkáme: forma je na hovno když není pořádný obsah.

Jo, kokoty mate tvrde furt, asi jak vase palice! Preju Pulpanovi vse nej. I tu babu.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz