Škrtič u Hluckého JZD

Obcí Hluk obchází vlnění hrůzy a děsu. U zemědělského družstva byl spatřen strašlivý had škrtič.

Nejsou zatím hlášeny žádné ztráty na životech. Had nebyl spatřen ani Ferou Blažkem ani strýcem Hansem, takže existují vážné obavy, že se nejedná o výplod chorého mozku.

Známý Hlucký chovatel hadů Stanislav K. tvrdí, že mu žádný had nechybí, takže se objevují spekulace o tom odkud se tento exotický živočich vzal. Citujeme ze zprávy našeho Hluckého informátora: "policajti to tam všecko prošmejdili a nic nenašli. Ale možná, že to nebyl had, že to byla hadice, která byla těhotná a zalezla si někam do bývalého kravína a tam porodila. Počítám, že hadi brzy zaplaví celou Antonínskou a všecky přilehlé ulice."

Situace je o to Vážnější, že tento víkend se mají v Hluku konat tradiční dolňácké slavnosti. Starosta s místostarostou se sešli na tajné schůzce, jejímž výsledkem bylo rozhodnutí slavnosti nezrušit. Jsou ochotni radní svou ješitnost a pýchu vykupovat lidskými životy?

Máme proto obavy, že v Hluku se chystá jeviště pro katastrofu rozměrů vpravdě Hollywoodských. Dokážeme si živě představit hrozitánskou nestvůru útočící na královskou družinu, kterak umlčuje jejich Hýlom.

Náš štáb bude vše s nasazením veškeré reportážní techniky sledovat.
Vy se však Hluku raději vyhněte.

Napsal uživatel tap dne Pá, 01.07.2005 - 09:49

Comments

Hadů se bojím. Hluku se vyhnu, díky za upozornění. Chce to nejlépe zažít si "hadobijecký den". Všechny hady tak jednou provždy vždy jednou do roka vybít...

A napadlo něhoho, že může jít o globální oteplení? Víte, co u nás na zahradě běhá kudlanek a schválně, kdo už spatřil ještěrku zelenou <i>/Lacerta viridis/</i>? Tak vidíte. Prostě se může stát, že takovýto plazové tady s náma budou normálně žít a prd s tím uděláme!

Je nabíledni, že ty potvory škodí naopak mně. Pouze v letních měsících setkání působí svým důsledkem kupodivu i pozitivně, neboť "zamrazení" krátkodobě eliminuje úžeh. Zatím jsem žádného nezabil, proto slow down, boys... Před hadem utíkám a prchám. A má silnější slova k jeho likvidaci (bohužel) nestačí.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.