Sex ve městě

Nezvyklé překvapení čekalo na nejmenovaného redaktora našeho časopisu, když spatřil jednoho podvečera dvě ženy vyzývavě pózující před vykřičeným S/M salonem v centru Prahy. Zprvu odmítal věřit vlastním očím, avšak když jej samy pozdravily a navíc pronesly několik dvojsmyslných narážek, pochopil, že se to na něj šklebí ona nechvalně pověstná holá realita.

Obě ženy totiž dobře znal. Byly ani ne celý rok provdány za jeho kolegy z redakce a evidentně si z takového odhalení vrásky nedělaly. Snad je to i pobavilo.

Redaktor byl zčásti pobouřen a dílem zmaten. Nevěděl, co mu na takové zprávy jeho kamarádi řeknou a zdalipak mu podvádění novomanželé vůbec uvěří. Jenže může jim TOHLE zatajit? Chvíli tam přešlapoval z nohy na nohu a cítil posměšné pohledy obou nestoudnic, které mu jeho už tak dost zmatenou mysl ještě více kalily. Co by asi udělali slavnější kolegové z branže? – řekl si nakonec. Utekl by snad Neruda s brekotem domů? Oběsil by se Hašek na billboardu za rohem? Vědomí se opět dostávalo do formy a vtom pochopil, že má jen jednu možnost. Zachovat se profesionálně. A rozhodl se s nimi sepsat rozhovor.

Redaktor: Ahojte holky, co to tu proboha děláte?
Klak: Kurvy, nevidíš?
Redaktor: No já jenom …
JaVa: Zalez rychle někam, tohle vypadá na Italy.
Redaktor: Ale co …?
Klak: Sedí U Medvídků.
JaVa: Tak sebou mrskni.

Tady končila veškerá legrace. Zhrzený a ponížený poděkoval za rozhovor a vydal se hledat své drahé přátele. Kráčel pomalu, aby měl čas si všechno dobře promyslet. Bude ohleduplný. Bude muset. Pravda bolí. To ví.

V restauraci U Medvídků bylo rušno. Hostinský křičel, že má jen dvě ruce a štamgasti hrozili, že se odstěhují. Jeden vykuk předstíral smrt žízní a dostal pivo přednostně, čímž se strhla krátká a intenzivní hádka. Celková atmosféra však byla spíše laškovná a vztahovala se evidentně i na stůl s rezervačkou na jméno „Máňa“.

Sedělo jich tu pět. Tap pouštěl z pusy bublinky do držťkové polévky, Heilige zkoušel, jestli to jde nakopat sám sobě mezi nohy a Dr.Hron se snažil utišit hospodu. Jen ti dva, jakoby v předtuše něčeho zlého seděli a usrkávali své skoro zvětralé piva.

Kö: Čau čuráku, kde se tu bereš?
Redaktor: Poslaly mě sem vaše manželky.
Zvl: A mají ty prachy?
Redaktor: Vy to víte?
Kö: Už by sis měl zvyknout, že my víme všecko. Rozumíš?
Zvl: A že nemáme prachy. Když nám koupíš piva, objednáme ti fernet. Pane vrchní!
Tap: (Zvedl hlavu) Pivo a polívku!
Kö: Jenomže jim to zase trvá.

Redaktor si přisedl na nabídnutou židli. Cítil, že pohoršení, které ještě na chodníku pálilo k nevydržení ztrácelo na razanci. Pohoda, která zde vládla se pomalu zmocňovala i jeho. Nabídl, že do návratu děv všechno platí a doufal, že mu z přinesených peněz něco vrátí. Pochválil číšníkovi jeho hbitost, pohladil se obřadně po vlasech a zhluboka se napil. Večer konečně převzal vládu a realita si oblékla sváteční háv.

Napsal uživatel zvl dne Pá, 16.01.2004 - 11:25

Comments

a) ci sou potom ty decka a dockame se prekvapeni?
b) je mozne v tomto pripade povazovat tehotenstvi za nemoc z povolani?
c) co a za kolik?
d) musite furt strkat do nazvu slova jako sex a erotika, abyste mely vysokou sledovanost?
e) mluvi ze me chtic i zavist, ta moja ze Swedska dovezla enom dluhy a ja nikoho nezajimam
f) du se ozrat!

Člověk by řekl, že vám ty manželky úplně vymrdali mozek z hlavy, ale jsem příjemně překvapen, jak se to v podstatě má. Obě jsou vychytralé dost, otázka je proč studovali školu. Asi tam byl taky dobrý kšeft.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.