Šestý smysl

Již dlouho se mluví o šestém smyslu a stále se odborníci dohadují o jaký smysl může jít. Právě proto jsem se na tuto nezodpovězenou otázku podrobně zaměřil a můžu již s jistotou říci, že šestý smysl je telepatie.

Telepatii jsou obdařeni všichni lidé, ale jen ve výjimečných případech ji můžou používat. Tyto výjimečné případy nastávají při tzv. Hua hua stavu, kdy dva lidi vlivem množství vypitého alkoholu nejsou schopni vyřknout jediné slovo či větu, ale i tak se bez problémů domluví. Střízlivý pozorovatel není schopen porozumět jejich rozhovoru až do té doby, dokud se nedostane do stejného stavu jako jsou pozorované subjekty. Podrobným zkoumáním jsem zjistil, že je určitá přímá úměra s množstvím vypitého alkoholu a stimulací telepatických oblastí mozku. Čím více se tato oblast stimuluje, tak více utlačuje centrum řeči, až nakonec řeč zcela zaniká a jediné možné zvuky se jeví jako nesmyslné huhlání a od toho je odvozen stav Hua hua.

Telepatií se jeden člověk dovídá o druhém prakticky veškeré informace co jeho tělo může nabídnout. Takoví dva telepati poznají o svém protějšku i takové informace jako jsou: nálada, chuť, potřeba jít na WC, potřeba dalšího alkoholového simulantu. Nepříznivým a vedlejším účinkem stimulace telepatického centra je nevolnost a bolest hlavy, které zpravidla přichází na druhý den ( laici takovému stavu říkají kocovina ). Tato tzv. kocovina není způsobena alkoholovým abscesem, nýbrž velkou stimulací telepatického centra a tím spjatou mozkovou vyčerpaností. Proto apeluji na partnery či rodiče takto zasažených lidí, aby se postarali o zcela vyčerpané bytosti vlivem velkého telepatického vypětí. 
 

Napsal uživatel Bratr Pů dne Po, 27.04.2009 - 17:11

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz