Sázky na MS

Aktualizováno 20.6.2006 Blíží se nám radostná událost, jež je tak toužebně očekávána všemi fandy fotbalové meruny, událost, která není každý rok a v Evropě je jen 1x za 20 let, čili dlouho nic. Mistrovství světa ve fotbale! Pokud se nejedete podívat přímo na místo činu, můžete si sledování fotbalu v TV opepřit sázkařskou soutěží, kterou jsem pro Vás vymyslel.

Vklad: 100,- Kč
Výhra: ten, kdo získá nejvíc bodů koupí sud piva, na němž si pochutnají všichni zapojení soutěžící, zbytek vybraných a vyhraných peněz si výherce může nechat.

Jak na to: Otevřete si tuto tabulku a doplňte Vaše tipy na výsledky v jednotlivých utkání a na přesné skóre, přípustné jsou i dvojtipy. Vyplněnou tabulku odešlete Hampejzovi mailem, posléze bude vyvěšena na Mani.

1 – výhra domácích, tedy týmu jež je napsán jako první
0 – plichta čili remíz
2 – výhra hostů, čili týmu, jež je uveden jako druhý

10 – neprohra domácích
02 – neprohra hostů

Přesné skóre – množství pravděpodobných i nepravděpodobných variant, jen připomínám, že se vždy začíná za stavu 0:0. Zkuste si tipnou jednu z nich.

Za každý úspěšný tip 1,2 nebo 0 získáváte 3 body, za úspěšný dvojtip 1 bod, za přesný tip na skóre 5 bodů.

Pokud vsadíte dvojtip, musí být i tip na přesné skóre relevantní k tomu tipu, čili tip 10 nesmí mít tip na skóre 2:3, neboť by odpovídal tipu 2. Ale můžete si k tipu 10 tipnout buď 1:0 nebo 3:3 atd.

Zatím se tipuje jen na všechny zápasy v základních skupinách, bude-li zájem, nachystám pokračování i na vyřazovací boje.

Termín uzavření příjmu Vašich tipů je pátek 9. 6. 2006 ve 12:00, hned poté budou vyvěšeny na Maňi, kde bude také průběžně aktualizována tabulka s pořadím všech zapojených soutěžících. Vítězem se stane ten, kdo získá nejvíc bodů. Předání peněz prosím nejlépe před mým odjezdem na MS, neboť cena lístků na černém trhu stoupá a do výplaty daleko...

Fotbalové šílenství může začít, nervozita stoupá!!!

Napsal uživatel Hampejz dne Po, 19.06.2006 - 09:12

Comments

Tak samozřejmě se zúčastním, ale až poté, co budou pravidla upravena do podoby, kterou mi Hampejz (nutno řící, ne úplně střízlivý) několikrát potvrdil. Vítěz tedy koupí nejen sud piva, ale i aspoň sedmičku vína, neb pivo téměř nepiju.

Pravda, s tim vinem mas recht, taky sem tam nakonec dal aj ty dvojtipy, at je vic moznosti. Takze kdyz to vyhrajes, mozes koupit misto piva jen same vino, my pijem vsechno, jak se ostatne ted na plavbe ukazalo...

a jak se znám při mé smůle uhodnu úplně všecko. Tím sem chtěl říct, že se hlásím a mířím k metě nějvyšší.

Nebude snažší vsunout všechny ty vklady rovnou do nákupu alkoholických nápojů bez čekání na výsledky značně nejisté? (Vzpoměňme smůlu sportovních her v německém prostoru z minulosti: olympiáda za Hitlerovy éry - v jedné z disciplín zvítězil černoch, a začala 2. světová válka, olympiáda v Mnichově - útok arabských teroristů a následná odveta Mossadu atd.) Bečku + víno + nealkoholická piva belgické výroby (pije čtenář s ostrým psem) navrhuji nejprve zkonzumovat a až posléze snad řešit, zda někdo něco vyhrál, případně kolik, a zda mu za to přísluší nějaká odměna!

Ale Jirko, snazsi by to samozrejme bylo, ale takto to ma jakesi pozadi a muzem porad tvrdit, ze nam o ten chlast zas az tak nejde. Ne kazdy dospel do stadia, ze uz si na nic nehraje a konzumuje ciste pro konzumaci a motani, byt o mnohych bych vedel.

Správně, například posádka vašeho škuneru splňuje předpoklady tebou výše vysvětleného stadia na 100%. (Jak mně ostatně dnes do telefonu vysvětlil Ing. König, který namísto práce pro region slídí na tajných internetových portálech po volných játrech vhodných k transplantaci. Navíc ho tlačí čas, nové akce už klepou na dveře. Chudák Martin!)

Drahy neznamy anonyme, o posadce naseho skuneru vis zrejme prrrrrd, neb tam byli i taci, co nepili. sazka na budoucnost... Su zvedav jak dluho jim to vydrzi :-)

To předtím jsem psal já, ale omylem jsem odrazil enter ještě před podpisem, čímžto nyní vše napravuji. Posádku dozajista tvořili i úplní nepitci, neboť věk či stav jim bujaré veselí prozatím nedovoloval, přesto jsem přesvědčen, že jste je důstojně zastoupili. Navíc jsem viděl tu vaši kocábku cestou v 5:56 jeda do hor cestou ze silnice, jak tiše odpočívá v mlhách, a bylo mi jasné vše! (Na to vás znám dost dobře, hochu zlatý... Rovněž odkazuji na ten můj telefonát s Ing. Köningem, ty hochu zlatý...)

sazky sem zatim prijal od: Hampejz, Mates, Tomik, Joh.n, Dula, ZVL a Deniska, ale blb sem je nechal v praci, vyveseny budou bohuzel az se vratim z Nemecka... snad to este nejak zachranim

No to se nedivím, že máte všichni tolik bodů, když jste přizdisráčsky sázeli takové množství dvojtipů. Pche!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz