S Dulou na Bunči

Včera, dne 13.6.2006 měl svátek Antonín a tak jsme se s Dulou rozhodli, že na něho serem a pojedem se trochu pokochat krásou našeho Chřiba.

Sraz byl v 15:50 na Korádu a Dula pln sportovního ducha mi nedovolil pivo. On mi dokonce nepovolil ani kofolu a že jako rovnou jedem. Bidon s vodou jsem pochopitelně zapomněl doma. No co, dáme si někde po cestě.

Dal jsem si první pivo v Rozsypalově lesní osadě, Dula jen matonku. Na Bunči jsem si dal pivo, segedínský guláš s pěti knedlíkama a Dula matonku. Nakonec jsem do něj vlomil oskorušovicu a do sebe pochopitelně taky. I do barmana Marka. Ten mi dokonce schoval lahev, prej bude letos poslední, protože Jelínkovi se moc neurodilo. Není nad to mít dobré styky.

Po dlouhosáhlém přemlouvání (stejně to bylo tím panákem) se mi podařilo natáhnout naši trasu ještě přes Brdo a Vlčák. Tam jsme uhnuli směrem na Staré Hutě a po cestě jsme opravdu viděli toho slepýše, co o něm psal Lipan na Maňi. Byl tam a bylo lze jej pozorovat.

Z Hutí jsme vyhopkali na hlavní brněnskou, odtud na starou brněnskou a pak šup! serpentýnama na Smraďavku, přesněji do dospody „U Křížku“. Tam jsem si dal dvě piva a Dula matonku s vínem. To bylo neklamné znamení, že už se vidí doma.

Nešlo se loučit jinde, než v nové hospodě u Letu, jak se přejíždí Olšava. Bylo tam neuvěřitelně komárů, ale paní měla repelent. Dal jsem si pivo a Dula matonku s vínem. Paní zavřela a jelo se domů.

Bylo to moc pěkné, výlet řadím do kategorie hodně, ne však extrémně povedených. Doma jsem dal lahváč a s dobrým pocitem Brazílie – Chorvatsko 1:0 jsem usnul.

Ujeto 85 km, spáleno 3500 kcal, vypito 6 piv a 1 oskoruša.

Napsal uživatel zvl dne St, 14.06.2006 - 15:01

Comments

No s Dulou je to dycky takové partyzánské, zamakat a rychle dom, to že se ti Zdeno podařilo dát pivečko svědčí o tvé abnormální schopnosti přesvědčovat lidi. Kolám zdar!

... nebo klepotání na okno v sedm ráno, když na někoho už padá noc, ale nemá klíče... Však i koupání na štěrku si žádá občas pauzu. (Bylo-li příčinou únavy právě to koupání ve vodě...) Děkuji za všechny účastníky zde pšící za příspěvek tak velevážený a osobně tě touto cestou moc zdravím!

Byl to krásný výlet. Lepší by sice bylo vůbec nikde nezastavovat a pokud možno po cestě ani nepít a nejíst, ale i tak se mi to moc líbilo.

Servus Vadura,
Eddy Merckx (le canibal) war von deinem Bericht völlig begeistert. Er will Dich in sein Team aufnehmen. Vor allem die Versorgung mit Getränken und Essen während der Tour hat ihn überzeugt. Energy-Drinks trinkt nur noch Lars Ulrich. Das Eddy-Merckx-Team wird in Zukunft in jeder Kneipe ein Bier auf dein Wohl trinken. Du bist sein Nachfolger, auf den Belgien seit 1977 wartet.

salut

AA

http://www.eddymerckx.be

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz