S dřívím do lesa

Včera večer kolem sedmé vylezly z lokálu U Oskara dvě kuny. Ta první se nechala odvézt do Střílky, ta druhá odjela na neosvětleném bicyklu směrem obce Derfle.

Měl jsem dnes sen o odborech. Nějaký chlapeček s tváří samé maso mě v koridoru jakéhosi bytového domu, kde jsem nejspíš bydlel, stíhal s prosbou, nechť se těm odborářům jeho malý kamarád pořád neposmívá! (Další okolnosti neznám, nebudu tudíž spekulovat.) V duchu jsem mu upřímně přál, aby ze svého omylu důvěry v levici vyrostl a jal se radši skutečně pracovat namísto flákání se s transparenty, v tom mě ale kdosi vzal tyčí po hlavě a nic si už dál nepamatuji.

V Praze tamější nenasytní a sobečtí politikové volají po organizování olympiády. Brrr!!! Proč nepodporují raději skutečný sport pro normální lidi, když tento národ každou vteřinou ukázkově tloustne! Doufám, že to celé nevyjde. Už stačí, že z koryta našich daní žerou statisíce zbytečných úředníků s velkýma prdelema, platí se stíhací letka a zaplatila se soukromá televize NOVA plná největších sraček. Proč ještě tajtrlíckou šou jménem olympiáda, ptám se?!?

Babinský se Sátorákem podniknou letos obchodní misi do Indie. Budou tam nakupovat skopové maso a sloní blechy. Platit budou starým papírem, který Roman moudře nashromáždil po dvorech svých podniků. Jak mi prozradil zdroj nejpovolanější, cestují osobním vlakem s odjezdem z Kunovic - zastávky v pondělí 2.4.2007 v 15:38 a příjezdem na nádraží Kalkata East Station 16.8.2007 mezi půlnocí a jednou odpoledne, pokud se do té doby podaří toto nádraží dostavit. Cestovatel Babinský se bude na trase živit česnekem a solí, Sátorák zase tím co cestou uloví, takže možná řádně zhubne. S návratem dobrodruhů můžeme počítat tak kolem Vánoc 2007, kdy Romka rád jezdí na lyže a vůbec provádí různé další psí kusy.

Je pomalu jaro, a to je ohromné.
Bohužel zároveň vylezou z děr hadi, smradi!

Galerie
Napsal uživatel Lipan dne Čt, 15.03.2007 - 11:27

Comments

olympiáda je krásná věc , ovšem v našich podmínkách musí být zcela jasné ,vzhledem k současné situaci zadlužení a rozpočtu, zda se náklady a výnosy minimálně srovnají, nejsem až takový UH patriot , ale proč řešit a platit dopravní infrastukturu a pozdější bydlení pražáků , když není na jiné a potřebnější, ještě jinak - co by za těch pěněz bylo hřišťátek, cyklostezek, sportovních areálů (podobných těm za Krčkem) v celé republice aj.
PS: nějaké kuny jsem zastřelil o víkendu, potulovali se mi po pozemku a tlačili se do kurníku, nejsou to doufám ty dvě o kterých píše Lipo

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz