Recenze velopláště Maxxis Swampthing

ZVLák si kůpil nový zadní plášt na kolo, který se jmenuje Swampthing. Tož to teda mosí projet úplně všecko. A nutkání k testování vzrůstalo a čekat prostě nešlo.

Když uspal děcko (kolem půl 22-té), rozhodl se, že to otestuje jízdou Hlubočkem. Nasadil čelovku, políbil ženu a s pocitem dobrodruha vyrazil.

Překvapivě dlouho to opravdu jelo i tím nejroztraktorovanějším blátíčkem. Tak dlouho, že až to opravdu nešlo dál, musel vzít horáka na rameno a pomalu a dlouze se brodil k domovu.

Na asfaltce ještě zkusil nasednout, ale pod vlivem silného znečistění jakmile šlápnul do pedálu, urval zadní přehazovačku.

Po přemístění bahna z kola na dvorek rozdělal v krbu oheň a nalil si panáka.

Tímto se omlouvá hlučanům, jmenovitě Tapovi a Malůškovi, že je připravil o tak báječný zážitek, jakým by jistě "Baf, su tu, poď na pivo!" bylo.

Bilance: 
Přední plášť: WTB Velociraptor - zasekaný jak jetel, nešlo točit kolem
Zadní plášť: Maxxis Swampthing - ten trochu čistil, ovšem naházel bláto za převodník a nakonec se taky zasekal
Ujeto: 2km, čas asi 40 min

 

Příště budu testovat pláště Geax

Napsal uživatel zvl dne Út, 28.11.2006 - 23:05

Comments

Milý Vaďuro! Jsi významný a úctyhodný sportovec, který se co cyklista nesere jen mezi auty či po oficiálních stezkách, však se rád nechává stahovat skutečnou (např. noční) přírodou, strží a bažinou. Název tvé pneumatiky nakonec mnohé napovídá. Je ale zároveň smůlou, žes právě cyklista, neboť pouze s nohama projdeš, prolezeš či probrodíš úplně všecko, navíc bez finančních ztrát. Ale moc ti takové kousky přeju (doufám, žes byl potěšen), sám totiž rád vzpomínám, když jsem za hlubokých nocí činil občas okruhy po okolních lesištích plných karambolů a bláta, vždy se však šťastně navracející a děkující přírodě, že vedle suchých cest poskytuje i kluzký a nevypočítatelný nečas.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz