رابر واژه يافته نشد. خواه

Maňa pro cizince! Vítejte v cizojazyčné sekci Maňi!!! HuhliHuhli Maňa!

Ludí je jak maku a Maňu jich zas tolik nečte. Průměrně čte Maňu měsíčně 4,852 x 10-5% světové populace a to mě věřte, že v tomto čísílku se nějaké ZVLakovo zkreslování čtenosti fakt ztratí. Připadá mě pod úroveň lákat čtenáře tohoto servru na titulky článků obsahující slovo SEXPORNO či KILL BILL I. a II., popř. PULP FICTION a nebo iné nemravnosti.

Půjdu na to z druhé strany. Inspiroval mě Dula, jenž tu kdysi v rámci česko-finského přátelství zprostředkovával čtení Maňi i pro finskou komunitu fiktivními rozhovory našich přátel. Upřímně, Finů zas tolik néni a pak, poté, co sem na předminulém plese střelil Finsko-český slovník za malého ruma, jaksi už v tom nelze pokračovat.

Já jsem se rozhodnul dát šanci i takovému obyvateli Bangladéše, kontinentální vnitřní Číny, či meditujícímu Indovi a dalším početným asijským národům, aby si spolu s námi mohl přečíst něco z naší Maňi. Za skromný cíl si dávám zvýšení čtennosti Maňi alespoň na 0,05 % obyvatel zeměgule. K tomu dopomáhej Bab, jenž nás spolu se svým psem Gastonem provede úvodní lekcí jazyka Pársí, neboli Perštiny. V této výukové lekci tito ostřílení filologové vychází z chabaňsko-íránských reálií. Nejvtipnější překlad jejich rozhovoru odměním konzervou psího žrádla, co jí Babinský se doposud nepodařilo zjistit!!! Překlady publikujte dole v komentářích.


עקב הביקוש הרב הכמות הוגדלה , הזוכים הראשונים - ההזמנה בדרך אליכם :Babe
מסלול ריצה חשמלי מתקפל דגם חדש ומשוכלל בעל :Gaston
מנוע תחתי עוצמתי ושקט של כ"ס בשיא עם קירור אוויר המגיע :Babe
למהירות מרבית גבוהה של עד קמ"ש! :Gaston
צג דיגיטלי ממוחשב בעל חלון מרכזי גרפי רחב המציג: :Babe
מהירות, זמן, מרחק, קלוריות, דופק, גרף התקדמות ותוכניות האימון! :Gaston
מד דופק אינטגרלי בידיות!!! תוכניות אימון מגוונות המתאימות לכל משתמש! :Babe
מסילה ארוכה ורחבה במיוחד ס"מ לריצה נוחה ומרווחת! :Gaston 
בולמי זעזועים אקטיביים בשיטת החדשנית המקנים הגנה מרבית לגב ולמפרקים! שיפוע מכני :Babe
מתכוונן דרגות של שיפוע. :Gaston
עיצוב מודרני מרהיב! מסך מפואר עם מדף לקריאה, ומקום לבקבוק ושלט. :Babe
כולל מפסק ביטחון לעצירת חירום, מתקפל ונייד על גלגלים. :Gaston
משקל משתמש מקסימלי :Babe
נבדק ואושר ע"י מכון התקנים. :Gaston

Napsal uživatel Hampejz dne Pá, 28.01.2005 - 14:34

Comments

Sám si musím z prozatím utajených důvodů ponechat odstup, přesto zde vášnivě doporučuji i odkazuji na znalosti a chtíč Ing. Dr. Hrona, který se babičstvím jakož i jeho nejprazvláštnějšími derivacemi kumulativně zabývá již po celá staletí. Pokud se tedy náčelník nevypařil ve výbuchu bomb, které nenechá na chvíli spát, ani se nespařil v páře nebo nemá žloutenku, čekám, že nám brzy podá patřičný zcuc, co si ta dvě paka v tom článku tedy vlastně řekla!

Dear Mister Hampejz,
nase centralne inteligentni agency ve svem nepretrzitem boju s terorismem narazila na Vas stvavy clanek.Upozornil nas nas genialni pocitaci system hned pote co zaregistroval nadpis ve tvaru rozsipaneho caja.Nasi agenti jiz jsou na ceste k Vam.Radim vam vzdejte sa,kazdy odpor je marny.Jinak budeme muset eliminovat cele vase malebne city aji s okolnima dedinama.
Jours cincereli
Porter J.GOSS
Director of C.I.

PS.: Mel ste to udelat tak,aby ten nadpis vypadal jak rozlita slivovica.To by si s al-kajdou nespojil ani sam Dzordz W.C.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.