PULP FICTION aneb Monstrum se zlobí

„Kdybych byl vyšší a býval byl pěkný, nemusel jsem se nikdy setkat s Monstrem“
Poslední slova pacienta Psychiatrické léčebny Bohnice před tím než definitivně umlkl. 
 

Dadd a Babb sečou louku. Noc s Monstrem byla šílená. Ještě že se ho drobnou léčkou zbavili, bohužel ne nadobro. Neuvěřitelné pocity s předešlé noci se mísí s potem poctivého kosáka. Nikdo nic nechápe. Zbyly jen smíšené pocity a úleva avšak:

10.00 SMS pro Babb: Podvyživený, šedivý, nevkusný, děfkařský, kostnatý, pomluvačný, necitlivý, nespolečenský, neoblíbený, vandale, magore, vyšinutče aj…..KONČÍM!!!, ulevilo se mi……

10.05 SMS pro Dadd: Čuráku bezcharakterní, opětovně si mi zkazil víkend. Ty naprostá nulo! Divím se se svému intelektu, že mi vůbec dovoluje takové hovno jako jsi ty kontaktovat.

10.10 SMS pro Babb: Zapomněla jsem dodat, že sex s tebou je naprostá nuda, nezáživná od začátku až dokonce. Bez kouska citu, něhy a porozumění. Divím se svému intelektu jak vůbec může s tebou spávat.

10.15 SMS pro Dadd: Ty jeden srábku nezvedáš ty telefony schválně. Klesáš každou svojí scénkou. Zase podraz! Nebaví mě bavit se s takovou sračkou jakou jsi ty a nervovat se nad tak bezvýznamným hovnoidem. Ale pořád si na tom lépe než mr.Babb, který je po stránce sexu bezvýznamná nula.

10.20 SMS pro Babb: V tom sexu ovšem nejseš na tom tak bídně jako mr.Dadd, který se plete sex s lovem divočáka. Kdo uteče vyhraje. Celkově ta vaše partička vykazuje, počítám tak čtyři lidi, vykazuje psychické abnormality. Měli byste se jít všichni léčit!!! Bando psychotických čuráků!!!

V tomto sledu chodily povzbuzující SMSky celý den. Jejich výčet by zabral mnoho stránek. Samozřejmě, že Babb a Dadd neodpovídali, jelikož dát se do konfrontace s monstrem znamená utopit se ve vlastních sračkách, o kterých se neměli nikdy potuchy. Co vy na to doktore Kašpárku?

Napsal uživatel xxw dne Po, 08.11.2004 - 14:26

Comments

Hezké. Akorát se mi nechce věřit, že by to mohlo být založeno na reálném podkladu.
Jo a DrHošo, příště si to po sobě přečti.

Sakra, já jsem mu odhalil 2 hrubki, chceš mi snad říct, že jako korektor stojím za hovno?

Já mám málo času si to po sobě kontrolovat, takže vždy poprosím zvl, ale ten má také asi málo času, takže omluva, ale ono stejně záleží spíše na obsahu

Na to, ze ten intelekt nikdy nikdo nevidel, dokaze docela divy! Ale zjevne ma rad Dadda i Babba, radostne s nimi vyjebava. Proc k tomu ale potrebuje Monstrum? Nejsou spolu sprazeni? A vi to nasi hrdinove, ze je Monstrum jen nastroj zleho intelektu? A nemuze nam Monstrum o tom sadistovi napsat vic?

Pane Doktore takže vy si myslíte že monstrum je krystalizace čistého zla?

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.