PULP FICTION 2 aneb Monstrum vzkazuje

Tento vzkaz se bude vztahovat pouze dvoum osobám , a to babinskému a hronovi.

Tento vzkaz se bude vztahovat pouze dvoum osobám , a to babinskému a hronovi. Vaše básně odborně vyjadřují Vaše myšlenkové a mentální pochody. Jinak je to fakt pekne udelany a jsem mile prekvapena az na tu nechutne zpracovanou vyscenovanou prihodu, kde hosi ze sebe udelali chudáčky , tak jako obvykle. Proste jste chudacci a ty potvory zenske Vam porad hosi nejak ublizujou. POzoroval uz nekdo ovsem Vas z jineho pohledu? Kombinace ukrajinského dělníka vyvracejícího značky a mající radost z kazdé ukoplé roury na hajzlu, otácejícího se za kazdou zenskou, pokud to ma alespon jeden znak zenský, stací... a neprectavitelne se litujici muz cislo dva, kterému, jak on tvrdí osud nepral a jedinym postiženým na celem svete. Stamu se mensim a jeste mensim...... Jinak preji hodne dalsich literarnich vysledku na nez se jiste budu tesit. tak komplikovane vyjadrení nalady, pocitu, sila ducha, jde videt, ze mate talent.Kombinace trofeje se zvukomalbou, no hosi, to jste jiste nacvicovali pri vykopech septiku na namesti. S pozdravem K. 

Monstrum

Napsal uživatel Anonym dne Pá, 08.10.2004 - 14:35

Comments

Díky milé monstrum za krásný příspěvek. Kdybys mělo chuť, tak bys mohlo napsat o těch dvou nějaké rozsáhlejší povídání. Je fakt že pár svěžích políčků neuškodí. A ne každý na piedestal došáhne.

Sám bych také přivítal nějaké delší dílko. Květo něco napiš, jelikož tvá interpretace reality a tvé nadávky jsou opravdu excelentní

Předem děkuji mistru Hronovi za uveřejnění mého příspěvku, i přestože byl psán jako komentář, a to v hodně poknutém nervovém stavu výbuchů smíchu ve studovně.
Chtěla bych také poděkovat Mistru Lipanovi, že se z Vás zachoval jako jedinný gentlmen.Viz komentář k původnímu článku z června.
Ráda bych na Mánu dala i fotografie, které budou lépe vyjadřovat naše dva hochy.
I přesto, že jeden , jak vy říkáte," chytrý kluk" , neumí ani zapnout počítač, takže bohužel neuvidí můj výtvor, a také silně pochybuji u tohoto hocha nad autenticitou básně, kterou tam hodil Hron, protože náš ukrajinský hypochondr by toho nebyl schopný a tím sem si na sto% jistá.Známe své lidi, a to dostatečně. Jak jste mu vysvětlovali pojem server, to bych fakt chtěla slyšet.
Jinak k tomu Vašemu pubertálnímu tématu s tamponem dodám jen to, že Babinský se svou zkušeností drogisty by nemusel omdlívat při pohledu na tampon.
Jelikož víme, že jeho nejdelší vztah trval méně déle než život jepice, vskutku si lze představit, že ženu ve dne nahou neviděl, a pokud viděl, tak si to nedokážu představit se znalostí jeho zvyklostí asi možná svou matku, protože to je jedinná osoba z žen, o které mluví, jinak Drahomírek se samozřejmě musel opičit po slovech Babinského, protože to , co řekne bůh Bab je svaté, i kdyby ....
Už si odvykl brát jiný názor, než prožvýkaný přes mistra Babinského.
Tak , co Drahoušku, kolikrát mě budeš cenzurovat?????????????????
Jinak draho myslím, že po mých příspěvcích ti stoupne....sledovanost tvého málo sledovaného servru, který vskutku nelze najít ve vyhledávači ani pod Maňa řekla ani pod tvým jménem , tak s tím něco udělej.
S pozdravem Kvetuscha

Drahošku, protože jsi nehorázně vyvěsil můj e-mail do práce a tím dal možnost těn zasraným virům otravovat při bohulibé činnosti, musel jsem tvůj příspěvek cenzurovat, ale neboj, text bez adresy kopíruju níže. Qětuš: piš mi na adresu redakce uvedenou tady na Maňi.<br><br>Ahoj květo, já nejsem admin těchto webovek, jsem pouhý dopisovatel, adminem je z.vaďura, pokud chceš přispívat budu rád, své články či fotografie pošli na <i><censored></i> , tímto směrem také posílej připomínky či náměty ke zlepšení webovek. Taktéž majitelem webovek je Vaďura, takže otázku sledovanosti prober s ním. Co se týče mne, Babinského a tvých názorů tak to je tvůj problém. Dívej se na nás i na celý svět jak chceš, mne to celkem nezajímá. Měj se hezky

Já bych si hodně přála poznat tvůj hodně nervově pohnutý stav vybuchů smíchu. Dokazala bys to prosim tě nafotit a vystavit na Mani? Myslím, že by se z toho dalo vzniknout určitě moc krásné a oduševnělé (díky tvému exterieru- nebo interieru?) animaci. Děkuju

byl jsem taky svědkem tvých výbuchů ,ale poznám smích a smích to nebyl.Byla to sprostá hysterie,byl to děs.Každopádně bude zajímavé si přečíst články plné tvého pokřiveného pohledu na svět.

Mily Mirecku,
dalsi utrpiteli v prticce. Trhni si a muj usmev znas. Jo a az zase udes branit dada a skusit se ho mi vnutit, tak ti ukazu teprve ten pravy uzasny skleb. S pozdravem Kvetka

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.