Psí život na Střílkách II.

Pejskové rostou. Výzkum teleportace slaví nečekané úspěchy

Napsal uživatel tap dne Po, 15.01.2007 - 10:42

Comments

Japonci určitě makají na teleportaci saké. Drahošu, neusni na vavřínech. Dále bych chtěl připomenout, že už za války takto experimentovali němci. Ti ovšem nedořešili problém rekompozice židů. Dále by chtělo ověřit, jestli když tam pichneš flašku od plzně, tož esli to vyrobí plzeň a když flašku od novica, tož zase novica. To by mělo fenomenální dopad na vývoj nových chutí piva podle podomácku vyrobených etiket.

Věcně velmi zajímavý příspěvek. Nyní víme, že Ing. Dr. Hron rád poloká si Radegastu. Dále víme, že jedna oživlá láhev se ve své pochopitelné touze po nespotřebování špatně před ním ukryla. Lze tušit, že podobně oživlých a tudíž i "ztracených" piv bude ještě víc. Chce to jen správně orientovat výcvik psů. A právě psové jsou zastíněni druhou částí příspěvku pojednávající o teleportingu. Domnívám se, že mylně. To právě jim patří víc pozornosti! Chápu-li věc správně, chová se nyní ve Střílce párek, který brzy vygeneruje další psy. Vzhledem k probíhajícím pokusům také nelze vyloučit, že množením se dosáhne nestandardních (velkokapacitních)
počtů kusů psů. Ing. Dr. Hron počítá s prodejem práv za 5 mld. dollarů. Jen aby mu tyto peníze pak stačily na nákup granulí a kůstek! Rovněž upozorňuji na nebezpečí odcizení výsledků objevů. Snad všichni víme, že např. Fantomas se tímto směrem již sám po desetiletí pídí. (Viz. Fantomas a Fantomas se zlobí) Pak by vědci ze Střílky nedostali 5 mld. ale spíš pět do nosu. Závěrem touto cestou u Ing. Dr. Hrona reklamuji láhev kyselých okurek od jeho výrobce HAMÉ, která nejde otevřít. Co mám dělat?!!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz