Problém s ptactvem

Tak bylo to nevyhnutelné a vlastně jen otázka času, kdy začnu na Maňu psát i já …. bratr ZVL alias bratr Pů. Rozhodl jsem se proto, že vedu nerovný souboj s ptactvem, který mně sere po balkónu.

Žádný z dotázaných ornitologů mně nedokázal pomoct, tak oslovuji Vás, odborníky z Maňaříkala. Bydlím v podkrovním bytě a v tom je ten problém, protože ty mrchy hnízdí pod střechou a jejich exkrementy znečišťují můj balkón a jak všichni uznáte, tak vychutnávání zlatavého moku není tak dobré, když šlapete po h….

Vyzkoušel jsem snad už všechny tradiční i netradiční způsoby odhánění, ale vše je na prd. Tento nerovný souboj vedu s malým, ale houževnatým soupeřem jménem:

Vrabec
Passer domesticus ( pro méně zdatné čtenáře je to Vrabec domácí ).

Ono se řekne vrabec, ale jak už nejednou historie světa prokázala, tak nejde vždy o kvalitu, ale o kvantitu!!!! A jich je rok od roka stále víc, protože ročně mají až 4 vrhy. A pokud si vezmete, že jeden vrabec vyprodukuje 1 g trusu na jedno sezení a za den jde cca 10x a já jich mám pod střechou asi 6 což jsou 3 páry, tak jednoduchou rovnicí přijdete na ohromné číslo!

(((1x6)x10)x365 + (((1x3)x10)x91)x3 + (((1x3)x10)x91)x2 + ((1x3)x10)x91)=38280g

trusu za jeden rok a to počítám, že mláďata mláďat odletí hnízdit jinam. Dámy a pánové, jak určitě všichni uznáte je tato situace zcela neúnosná a do budoucna může představovat docela vážný problém, proto vás všechny žádám o radu.

Předem děkuji. 

Napsal uživatel Bratr Pů dne Čt, 05.03.2009 - 15:36

Comments

a nemáš děcka. U potomstva sice nejde tolik o kvantitu, zato kvalita převažuje. Hovno na zemi, hovno na stole, hovno v příborníku, hovno v papuči, hovno přikryté peřinou po které zrovna kdosi skáče

No, problém to je, k odlehčení snad jen dvě fakta, a sice že vrabců celosvětově ubývá a že horší problémy jsou určitě např. s tapidlem (má Hron) nebo s chlastem (má kdekdo), přesto chápu, že to celé

Toníku, tapidlo není od TAPa. A ani TAP není od tapidla. Co je to tapidlo, to ví vlastně jenom Drahoš Hron. Možná ti něco málo napoví tato jeho slavná věta: "Každý má své problémy. I já mám své probl

Tapidlo?? Mně to zní celkem zajímavě a pokud jak ZVL říká: něco mezi prachama, masturbací a duševní krizí, tak si jedno Tapidlo určitě zamlouvám:)

Jen velmi málo je těch lidí, kteří se dokážou ve svých myšlenkách zabývat odpuštěním vůči druhým lidem. Takových lidí je na Zemi opravdu velmi málo.

Avšak ještě méně je těch, kteří dokážou doopravdy odpustit, a tím se oprostit od sice pozemsk

Ľudia by si mali byť vedomými toho, že svojim vlastným úsilím zdola nahor, nech už by bolo akokoľvek intenzívne a poctivé, sa nikdy oni sami nemôžu dopracovať k poznaniu absolútnej Pravdy. Človek je totiž dieťaťom stvorenia a vždy ním aj zostan

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz