Příprava plesu Maňi vol.5

Zvláštní je, že když sme všecí kalili, tak sme měli čas aj na prácu aj na dělání děcek aj na Maňu. Od té doby, co už nás půlka nekalí, druhá nedělá děcka a všecí eném makáme, není čas na nic a nebo není chuť?

Hampejz si Vás dovoluje sezvat v pátek 11. 1. 2008 do nově rekonstruovaného Dolečka u nemocnice v UH. Výběr hospody je proto, že bych rád viděl, co z té mojí oblíbené děckošachovokočárkovskopacošské knajpy uděli.

Sraz v 19:30 hodin.

Důvody:

 • rád bych Vás pozval na panáka, neboť mám 26.1. poslední narozky s 2 na začátku.
 • rád bych Vás, holoto nezbedná, po dlouhé době viděl
 • rád bych probral otázku plesu Maňi vol.5
 • rád bych s panem Kö probral nějaké náležitosti týkající se pánské jízdy v březnu s děckama na Bečvě nebo na Břestku nebo úplně někde jinde
 • proč nikdo nic nepíše a když už, tak proč tak málo?
 • co bude s letošním Maňiným během?

 

Co se týká plesu, mám k tomu následující

 • velmi se ně zamlúvá termín pátek 29. 2. 2008
 • Kunovice jako obvykle
 • chce to každopádně živou kapelu
 • vzal bych si na starost bar (fakt je, že ať začnu před či za barem, skončím vždy spolehlivě pod ním...) Ale pozor! Mám v rukávu horkého kandidáta!!!
 • kde sou všichni ti organizátoři, co se o to tak derou a skutek utek?

 

Myslím si, že je co probírat a doufám, že tam v uvedený večer nebudu sám...

Napsal uživatel Hampejz dne Pá, 04.01.2008 - 15:37

Comments

Píši toto vážně, neboť pohodlí a zdar plesu mi na srdci leží, opravdu leží: 1. úspěch spočívá na třech pilířích: bar, hudba, dozor. Neřeším podpůrné položky jako tombola, kontrola lístků, rezervace pálenice a kontakt p. Fornůska a pod. Ale: bar: tzn. dobré pivo a alkohol, servis, střízlivý barman (Hampala je O.K., zde ještě velký pozdrav panu Coufalovi!) je předpoklad, hudba, co NEVYHÁNÍ ze sálu, jak se to často bohužel stává, je předpoklad a kontrola vypitých (zejména cizích) osob je jaksi také dobrá. 2. Spor se - předpokládám - potáhne hlavně stran živé hudby. Protože se poradní chlastačky 11.1. nemohu zúčastnit, prohlašuji již nyní, a to nekompromisně, že nízkojakostní soubor (s ohledem na pravděpodobný rozpočet jediný možný), je naprostá blbost. Kdo máš mozek, chápej!

souhlasím s lipanem, živá hudba je na pálenici problém z hlediska akustiky, financí a kvality interpretů. můžeme tam dát nějaké živé vtipné hudební vložky maximálně 3písně/interpret či skupina interpretů. věřím že tap se svou technikou by byl schopen namixovat nějakou kokotéku s nějakým příjemným obsahem.

Nu dobra, ziva hudba ne, ale kokoteka byla vzdy nejvetsi fiasko... Protoze, panove, ruku na srdce, kdo ma cas a chut ji chystat tak, aby se to nedelalo 10 minut po zacatku plesu? Aha? Program si myslim, bych byl s to panem Dr. Hronem Osvicenym muzem vymyslet, ale bude se ho nekdo vubec chtit zucastniti? Myslim jako ruzne zabavne hry a naschvaly? Je hodne temat k zamysleni a bylo by dobre, se v ten patek sejit v poctu co nejhojnejsim.

no já si mysim zebychom si mohli připravit návrh scénáře, pak to dát dohromady, pár tipů bych měl a před plesem to nacvičit

Žádnou kokotéku nedělám. Letos se dem s Hell na ples bavit. Náš krásný tanec bude pro zdar plesu důležitější než jakákoli jiná aktivita.
V pátek dojdu. Esli mě nepřemůže lenost

Pokud vím, je to dávno vymyšlené. Natahne se tam Internet a kdo si bude chtět něco pustit, tak si to pustí z YouTube. A my ostatní si budeme normálně vykládat na chodbě.

Třeba je to blbost, ale což jako jeden z bodů bohatého rogramu zařadit promítání fotek a videonahrávek z dob minulých s komentářem pánů moderátorů - takový komentovaný komix ... Ha?

pouštět pičoviny z youtube je ideální nápad. my jsme tak s hronama propařili krásnou noc a byla to paráda. každý ať si pustí na co má chuť. mezi to se může naroubovat co si kdo připravil.cokoli. a teď mě napadá,že by to mohlo být povinné. aby každý nepřišel jen s tím,že čeká jak bude pobaven, ale taky se stal součástí zábavy. zkuste to na té vaší chlastačce promyslet. pro ty,kteří by si nevěděli rady by mohly být k dispozici nějaké role-úkoly... ať každý překvapí čím chce

:)) jasně! když máš jen takovou představu, tak proč ne . vždyť to posledně vypadalo jak na večírku v domově důchodců, aspoň by nastala nějaká změna..
proč by každá akce musela vypadat tak,že se sesmolí jakýsi program,někdo sem tam vyleze na podium a ostatní z bezpečí svých stolků, od kterých se zvednou max. na cigáro, pozorují o co se někdo jakože snaží. proč nevyužít svých jedinečných schopností a vtělit se třeba do role "intrikána", který si vymyslí nějakou akci a zatáhne do ní co nejvíc lidí.. nebo "aranžér" může zaranžovat svoje nejpodivnější sny, někdo může něco zahrát, splácat, namalovat (pomalovat někoho)...cokoli prosím

Ja su vsema 20 aj nosem pro to co rikas, ale mezi nama, aby sme nebyly sami... A pak, zapojit ostatni do mnou, tebou, kymkoliv nachystane akce bude taky des, pokud do nich teda predem nenarvem dostatek c2h5oh a nebudou povolnejsi.

Já bych si tam chtěla zašukat s Cůfalem. Bude tam někde soukr koutek?

"Blondýno", převlečeš se za blondýnu a můžeš svádět koho chceš. to je tvoje poslání na plese No-5

Tak hele ty prasáku ,tu svou pípu si nech pro starou.A navíc stejně budeš na sračky a na nic by ses nezmohl.Fotře!!!!!!

Samozřejmě typuju, že je to něčí provokace.
Ale kdyby ne, tak můj email je riccardo.guruzavináčgmail.com (ten zavináč tam píšu jako protispamovou ochranu).
Možem nacvičit nějakou hezkou scénku. O mně je známo, že jsem všeobecně velmi pobybově nadaný.

Tak připrav fešáku...myslím ,že mě poznáš.Sečvičovat nic nemusíme,ale jestli si nejsi sám sebou jistý ,potrénuj doma...

V současné době trénuju docela intenzivně, spíš si budu muset dat týden před plesem pauzu kočičko...

Přidat komentář

Prostý text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz