Přechod Chřibů

Milí přátelé a kamarádi blíží se vánoce a s ními i dny,kdy budete jen ležet na gauči a žrát.

Vím že se na to už těšíte ale jěště než to všechno začne tak se vydejme společně na přechod Chřibů.

Začátek bych viděl na sobotu ráno,autem přesun /doufám,že lipčo vezme dodávku/ na druhou stranu Chřibů.A podle kompasu přímo zpět.Končili by jsme u mě na Chabaních,kde by jsme mohli požrat a potom zajít na jedno pivo pod skálu.

Pochopitelně vše zaléží na počasí ,takže v pátek by se závazně rozhodlo.Program můžeme upravit dle dohody.Čekám ,že zájem potvrdíte.

Napsal uživatel babb dne Út, 12.12.2006 - 13:59

Comments

Enem co mu poridili internet, vzpouza akce! Ale nastesti dobre akce. Poptam se doma a sel bych rad i se zenou. Dite asi nechame doma. A ja bych sel za kazdeho pocasi a odpadliky ponechaval jejich osudu. Nejlepe vzit sebou par Cinanu, tech je moc a kdyz nejaky odpadne, nic se zas tak nestane.

U nás řádí Míkovská chřibka, tak nevím, ale snad se vypotíme. I když Jáchyma bych bral jenom na estrémně dobrého počasí. Páč hlídání asi stejně neseženeme.

Tato akce není pro děti vhodná, a to tak, že velmi. Vím to, protože jsem s babkou hovořil. Jak je v textu uvedeno, půjde se dle kompasu, tj. rovnou za nosem bez ohledu na turistické trasy. Bude-li stát v cestě strom, pokácí se, bude-li v cestě jezero, přeplave se. Akce samotná bude dlouhá tak 30 km. Bude to dobrá akce.

Bude-li v ceste kopec, prokopeme tunel, tim by se mohla akce zkratit o nejaky ten kilometrik. Lavinovou lopatku beru sebou, na kopani tunelu by se mohla hodit.

Nejprve Romana zdravím a moc se raduju z jeho článku! Je to dobrý, moc dobrý nápad. Sám za sebe nyní slibuju alespoň přepravu jakéhokoli množství osob odkudkoli až na místo startu. Zdali budu rovněž účasten, nemohu nyní přislíbit, však bych šel rád. Ale mám fůru práce. Babe, jsi na dobré cestě, piš a drť klávesy i myš!

Je príma, že máme mezi sebou nového autora druhu tak vznešeného. Však nelze míchat hrušky s jabkama, třešně s višňama a ryby s rakama. Babinský mezi námi myslím neznamená ještě zároveň i Babinského na chatu, neboť jmenovaný přes den maká a k poplkotávání volný čas nemá. Přesto stran osoby mé: objektívní důvod je jářku totožný s popsaným důvodem babinským (málo času v kanclu). Však ten subjektivní, ne-li významější, říká dále, že se přeci nevzdám něčeho, co jsem už tak dlouho vydržel. Díky ti přesto, milý Michale, že sis na mě vzpomněl, máš za to u mě cígu.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz