Pravda o expedici Rumunsko 2003

V polovině léta se vypravila část redaktorů Mani na dobrodružnou expedici do tajemného Rumunska. Ani k dnešnímu dni se nepodařilo členům výpravy, kteří byli stiženi záhadnou nemocí, ovlivňující činnost mozku, rekonstruovat průběh celé akce. Jako jeden z členů se o menší rekonstrukci pokusím, a to na základě fotografií, do kterých se jakýmsi zvláštním kouzlem vryla i slova, vyřčená osobami na snímcích v době, kdy byly tyto snímky pořízeny. Snad tak alespoň trochu pomohu osvětlit a i sám sobě vyložit, co se to vlastně během našeho pobytu v Rumunsku stalo.

Pozn.: Pro pochopení celého příběhu je potřeba prohlížet fotografie v řadě po sobě. Jako u comixu.

Účastníci expedice:
Kö – velitel, řidič
Kö Klam – navigátorka
Dula Půlpán – fotograf, řidič
Babinský – hygienik, řidič
Mícha – pumpa, řidič
Eliška – talisman

Galerie
Napsal uživatel Dula dne Po, 10.11.2003 - 09:46

Comments

Pánové, konečně jsem přestal litovat, že jsem se této velkolepé akce nezúčastnil. Díky

Té nemoci z Rumunska se říká šílenství. Nejčastěji vzniká z chlastu. Nejlépe se léčí rovněž chlastem. Jedinec pak hraje svoji zvláštní roli šílence ve hře o sobě samém a má dojem, že kolem něj sedí a jej sledují rovněž jen samí šílenci. Je to takové tajemné a dobrodružné divadlo. Obvykle končí smrtí. Smrtí všech. Sluší se jen podotknout, že Babinský v ní přežívá. Není to tedy obvyklá tragédie. Je to spíš tradiční fraška o moci peněz a jednom koňském vejkalu. Babinský přežívá, protože, do prdele a mimo jiné, někdo přece musí topit na Chabaních!

se konecne ukazala v plnem slunka jasu. je naprosto nepochybne, ze to zase bylo jen o chlastu. a narozdil od pokrytce skorootce Toznatosenapijemaka ja dim> JA CHCU TAKY!!!!!

Pravda je velmi relativní pojem, pánové a dámy.
Osobně jsem slyšel čtyři různé pravdy o této expedici, všem plně věřím a proto lituji své neúčasti.

Byli doby, kdy jsme s Jarkem a Babem dělali velké kusy např. Rumunsko 2000- přechod Fagaraše, Černé moře, Polsko- to jsme si také pěkně mákli, 2001 Kyrgizie- dosud nepřekonáno atd. Společný jmenovatelem všech akcí bylo to, že tam nebyl Konig a hlavně!!! žádné ženské.

Tak snad abychom to už konečně uvedli na pravou míru. Bytosti na těchto snímcích nejsou lidé, jak by se mohlo na první pohled zdát. Možná působí trochu indisponovaně až, dá se říci, podnapile, ale to je omyl. Je to čistý boj o přažití. Tyto bytosti jsou ve skutečnosti příslušníci daleké mimozemské civilizace. Pocházejí z planety, kde se v atmosféře nachází vysoce koncentrovaný metanol. Ten je pro ně stejně důležitý, jako pro nás kyslík.
To doufám objasňuje jejich časté doplňování životně důležitých tekutin a v neposlední řadě také místo jejich nejhojnějšího výskytu - Uherské Hradiště.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz