Pozvánka na první jarní bečku!!!!

Dne 3. 4. 2010, v sobotu, začátek pěkně v poledne abysme toho stihli hodně vypít. Kdo si o sobě myslí že je sportovec může si přinést nějaké nářadí, třeba kuličky, nejlíp skleněné. Na Hawaji. Na programu bude konzumace a možná i nějaká hudební produkce. Záběry z loňského ročníku pro inspiraci.

Napsal uživatel dne Út, 23.03.2010 - 19:04

Comments

Upozorňuju pana Kö, že jeho více než nadějný potomek má ten den závody v UH na hale. Tak klidně se tam ožírejte od rána, já ti ho tam odpoledne dovedu ;-P

Ty vogo, že pijou dospělí, to chápu, ale že i tak malé děti.....:-))))

Tedy ne že by to na tom bylo to nejdůležitější, ale v češtině píšeme buď vykřičníky tři anebo jen jeden. Čtyři je špatně. Dva taky. (Pět a více je samozřejmě taky špatně...) Žádal jsem pana Kö, ať tu akci praští radši na neděli, ale z tohoto mraku -

Milé Jiří, jak jistě víš (neboť jsi Derflanem), v neděli je v Derfli košt slivovice, kam jsme společně s opičákama přihlášení - viz anketa, takže tam musíme, že. Po koštu slivovice pořádat bečku je - mírně řečeno - zbrklost. Proto ta sobota.

ta bečka? To se tam jako budou požívat alkoholické nápoje? A vést zvrhlé a obskurní kecy? No fůůůj. Že bych se přišél mrknůt. Čistě ze studijních důvodů.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz