Pitva ostatků zdechlého tchoře

Kdos otráven kyselinou, vypij něco benzínu a bude ti zas fajn. Kdo má tatraplán, ten je silnic pán!

Jímá mě děs, když křižuji co blb tam a zpět po dálničních tazích ČR. Ucpaná síť nabízí bezpočet zbytečností a pičovin na billboardech a tím ještě blíží řidiči havárii i hrob. Co je asi obsahem 2. dodatku smlouvy s firmou Kapsch? Určitě něco nesmírně výhodného pro stát! Proč osel oslů (ten bývalý ministr Šimonovský) neřešil vyšší bezpečnost na silnicích zákazem krvelačných motorek a třeba těch billboardů, co jen przní krajinu? Proč radši zakázal řídit kolo po jednom pivu a nařídil stíhat oběť pádu vlastního takového kola? Nevím. Nemám nato dostatek IQ. 

V UH otevřeli nový LIDL, je to typ prodejny extra. Lze zde koupit (po vyšlapání si fronty na košík a zdolání dvojitých skleněných dveří) např.: dámské depilační pomůcky za 60,- Kč (normálně 900,- až 5000,-), běžecké hodinky s tepoměrkou za 99,- Kč (jinak 600,- až 50.000,-), žebřík do nebe za cca 20,- Kč (odnášel si ho každý). Nekonečné frontoví pak mluví za vše.

Dokonalý a vyčerpávající nákup pod stromeček pro širokou rodinu vyjde na částku kolem 500,- Kč. Kdo už tu bude, nechť se zastaví i u mě. Dostane kafe, pivo nebo alespoň bonbon. 

Pouze upozorňuji, že není zrovna důvtipné zaměňovat "romskou otázku" za "otázku Romky Smejkala". Jedná se o dva zcela odlišné jevy. Otázka Romky Smejkala pak zní: "Budu já starostou obce Chabaně?" 

Těm z nás, kdo jsou celebritou a co součást osobního marketingového plánu jim namixovali charitu spojenou s osobní návštěvou chudáků, doporučuji, aby se u předávky darů (jedná se většinou o plyšové zvíře nebo kus masa) tvářili dobrácky, a ne lišácky. Pak to totiž někdy dopadá, jako když nejmenované popová hvězda s prdelkou ostře na hraně na adresu podvyživených afrických dětí pronese, že se mají báječně, když se svými hubenými postavičkami nemusí držet žádnou dietu, jen kdyby prý kolem nebylo tolik much. 

Ze včerejší Plovárny s Tomášem kard. Špidlíkem vyjímám vtipnou větu, kdy tento skvělý člověk Válečkovi na jakousi jeho otázku odpověděl, že je třeba se dožít devadesátky, protože lidi v devadesáti už málo umírají. 

Tedy se loučím, mějte se. Uvidíme se na plese! 

Galerie
Napsal uživatel Lipan dne Pá, 10.11.2006 - 11:35

Comments

Priteli, zacinas byt vtipnejsi nez posledni stranka Respektu a to v mych ocich bylo a je cosik, takze gratuluju. Skoda jen, ze me vtipne psaci strevo nejak opustilo. Este ze mam tebe!

No fakt dobré! A v tom Lídlu to tak opravdu mají? Tak to končím v práci dřív a jedu tam. Čau!

Vaďuro, mají tam VŠECKO, a že je to fakt všecko, poznáš až podle aktuální nabídky, která údajně pohltí úplně každého, takže mimo to, co se nabízí, zákazník nic jiného nepotřebuje ani nehledá, a má pocit, že tam mají VŠECKO. Sám jsem tam ještě nebyl, neboť mě váže sázka a také je mi mdlo z těch front. Je to podivné, ale je to tak. Mám jen strach (jsou mezi námi tací, ty však mezi ně nepatříš), kteří břímě super nízkých cen třebas neunesou, chytnou amok či upadnou do deprese, a v konečném důsledku vyjdou jako zcela nový člověk, pokud ještě vůbec člověk. Je to vskutku ZVLáštní svět, tento náš ZVLáštní svět.

Jezdím kolem autem i kolem a furt samé davy, skupují všechno, z plastu, železa i z dřeva. Tak mě napadlo, že kdyby provozovatel otevřel i restaurační (nálevní) zařízení s podobnou koncepcí, nebylo by to vůbec špatné. Vlastně by pak mohly vznikat obrovité obchodní domy LIDL, kde by bylo všecko za haléře, to by se nakupovalo i snadno žilo. A v té reastauraci LIDL extra bych to viděl asi takto: pivo 0,5 l: 3,40,- Kč, borax 0,05 l: 1,2,- Kč, cigarety amerického typu: 7,9,- Kč, guláš: 4,50,- Kč (s knedlíkem 4,90,- Kč), pochoutka z lososa s přílohou: 8,70,- Kč. Některé položky jako třeba rohlíky by byly úplně zdarma, protože to se jeví logické.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz