Partyzánský samopal

Na zatím blíže neurčeném místě nedaleko Hradišťa (nebo snad přímo v Hradišťu?) jsem ukryl flašku výborného chlastu.

Kdo má zájem její obsah vyžahnout a navíc při jejím hledání prožít báječné dobrodružství, při kterém budou praskat kosti a propalovat se mozky, nechť se přihlásí do soutěže, která je tímto vyhlášena. Pět indicií, které Vám dopomohou nalézt místo úkrytu pokladu bude během následujících cca 14 dnů zveřejněno v komentářích k tomuto článku.

Doufám, že se přihlásí celá plejáda moudrých drsanů se sklony k alkoholismu, protože jen osoby s touto charakteristikou mohou v soutěži uspět.

 

Za již přihlášené soutěžící samozřejmě považuji:

  1. zvla + Janu Anatosenapijemovy
  2. víceméněmanžele Köovy
  3. tapa

 

Přihlášky směřujte do komentářů nebo na můj mejl.

Pan Půlpán - uzivatelskejmeno@centrum.cz

Napsal uživatel Dula dne Pá, 27.06.2003 - 09:11

Comments

Já už to mám! To je jasné! Kdo se toho napije, ten okamžitě zdechne! Já nevím jak ostatní, ale s touto podivnou hrou končím. Ať si umírají jiní.

Osobo! Co to blábolíš!? Copak bych si dovolil vlít do Vašich tlam něco špatného? Navíc ty, jako majitel pekelného stroje na výrobu ilegálních lihovin pochybné chuti a původu, se přece vůbec nemůžeš vyjadřovat ke kvalitě mého elixíru štěstí. Takže si zase obleč závodnický dres a koukej se vrátit do pelotonu. Odměnou ti budou návaly nečekané rozkoše v oblasti jater.

Ja sa taky hlasim do souteze! Heslo: Najdu, vypiju.

Jenom mam strach, ze nas na tu flasku bude moc. Nu coz. Vezmu sebou i vlastni. Pokud tak ucini vsichni, bude to zcela jiste narocna akce.

Jinak diky za odvoz.

To jsem si mohl myslet. Sotva mi začíná docházet, kde se zdarma zpít, hned se dělá, jakože nic. Co bych taky mohl čekat od nějakého pána, kterého mu půlka chybí. Zatracený světe! KURVA!

A je to tady! Tábor pomalu končí a přišel tak čas i na ukončení naší dobrodružné celotáborové hry. Bylo mi s Vámi dobře. Jistě budeme všichni ještě dlouho vzpomínat na krásné písničkové večery u táboráku, na prímovní orienťáky a fáborkáče, na lovení bobříků a na všechnu tu skautskou legraci, které jsme si všichni tolik užili. Ale teď k věci. Předposlední indicie, kterou jsem záměrně nechal až na pátek, aby měli o víkendu všichni stejné podmínky pro hledání pokladu a nikdo se pak nevymlouval, že musel do práce, zní: Když jde Láďa hrát hokejbal, nedojde nikdy až za svými spoluhráči, ale za vykotlaným starým uschlým kmenem asi v půli cesty zahne doleva, jde asi 200 m lesní pěšinou, cestou sbírá umrlé zmije, až po své pravici zahlédne zbytky ohrady. Asi 15 m vlevo od nich je strom s bílou kůrou a výrazně polehlým kmenem. Kol něj půda již zdaleka voní tajuplnou alkoholovou esencí. Tak už víte? Kdo bude první? P.S. Mám ještě v záloze 5. indicii, ale ta je už pro úplné ignoranty! Tak se snažte!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz