Partyzánský samopal II.

Po skvělém nápadu Pána Půlpána, Hampejz a Helík, ruku v ruce, vyhlašují pokračování, jež by mohlo aspirovat na vyhlášení tradice, pokud po nás někdo naváže.

Nachystali sme si pro Vás, Maňasové, taky bojovku. Bude mnohem tvrdší, než sliboval ten před nama. Bude vlhká, suchá, drsná a jedná se též o flašku.

Budete hledat indície, jež Vás provedou po Starém Městě a mimo to Vás i dovedou k flašce chlastu. Jinak by to ani nešlo. Vy byste asi ani ináč nešli. Bude to běh na dlouhou asi 10 denní trať, do 1. srpna bude vymalováno.

Nebudete běhat jen po netu, ale i terénem. Každá ze 4 - 5 etap Vám nezabere víc než 1-2 hodiny. Návod hledejte v kometářích pod tímto článkem. Dá se je uskutečnit pěšky, kolem, vlakem, lodí i i jinak.

Bude to maso a vyhraje oduševnělě-nejsilnější z Vás. Hlaste se v komentářích, po jednom, maximálně páry!!! Jsou uchystány i konkrétní operace na konkrétní lidi, teróristi z Mkvc., těšte se!!!

Žádné strachy, manželé Keenigovi nebudou ve výhodě, naopak!!! Stojí nás to nemalé úsilí a peníze taky, tak se přihlaste, Vás to bude stát jen Vaše úsilí, Mkvc. zaplatí svými bídnými životy!!! Uzávěrka jest v pondělí, pak se začnou dít věci.

Věřte, že se všichni nasmějem, zvláště na trachtě za konkubinát z Mkvc.

A budou i milá překvapení!!! Individuálně se těšte! Mkvc.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zvláště!!!

Vaši organizátoři, Hampejz C2H4OH a Helík H2O

Napsal uživatel Hampejz dne Po, 21.07.2003 - 15:44

Comments

Přihlášku jsem sice ústně podal již včera večerem v hospůdce u lávky přes Moravu, ale protože pochybuju, že si to Hampejz pamatuje, hlásím se ještě jednou. Takže sem s těmi indiciemi!

Ja se pochopitelne hlasim take i se svou manzelkou a predem upozornuji, ze se jen tak odstrelit nenechame!!

nahodou si docela presne pamatuju skoro vsechno. i tu prihlasku. predpokladam, ze prvni indicie tu bude co nevidet, asi utery, streda, jeste pockame, kdo se prihlasi.

Je mi vás líto, ubozí chcípáci. Máme čerstvě natrénováno. Hlásíme se taky a vyžadujeme nejtvrdší podmínky! Musíme tu peleš lotrovskou vyhnat z jejich smrdutých doupat. Flašku sem! Indy sem! A jedem!
Ps: Lipanovi mrdlo?

První etapa vedoucí k indicii č.1

Tato pasáž nebude žádný prolog!!! Hledáte studenou a vlhkou sluj a budete nadávat, že Vám teče do bot a nic nechápete.

V roce 1841 bylo Staré Město spojeno Severní drahou císaře Ferdinanda s Vídní a průmyslovou severní Moravou. Není trať jako trať. Trať, v jejímž areálu budete hledat, se jmenuje oficiálně Žlabka. Taky se budete pohybovat po trati II. koridoru. Při jeho přechodu se probůh nenechte přejet vlakem!!! Jasné?

Pokud zvolíte vlak, vystupte na nástupišti, tzv. Hradištském. Použijte ajznboňácký, nově dlážděný chodník. Hledejte železniční vlečku. Ta je špatně zakreslená v mapě Staráku ( STARÉ MĚSTO a okolí, P.F. art 2001, ISBN 80-86152-87-1). Ona totiž není kusá, ale má normálně oboustranné zakončení do hlavní tratě. Pokud si myslíte, že jdete správně, tak nemůžete minout angličana (ajznboňácký slang). Jedny koleje jsou lesklejší, druhé rezavější, poznáváte? Pak se spojují. Tak frčte po nich tímto rozkošným zákoutím a přemýšlejte nad odpovědí, proč Vás taháme zrovna tudy? Bacha na klubko barevných hadů!!! Pokuste se najít návěstidlo, jež by mělo svítit modře, pokud zrovna neprobíhá posun. Návěst má ajznboňácké označení: Se 10

Před ním ve staré ajznboňácké krabici od drážního telefonu č. 16 na sloupku najdete dílčí úkol.. Kdo není blbej jak ti ajznboňáci, co Vás tam možná budou honit, ten pochopí. A sranda bude!!!

Nabízíme Vám teď 2 varianty dalšího postupu. To kdyby Vás přepadli oranžové příšery! Buď se dáte nahoru, skrz mlází a porost se dá najít zvířecí cestička a nahoře na kraju pola je nádherný výhled na Hohes Chřibes, ty ste měli mít cestou po kolejích po levé ruce, bude tomu i pokud nejste na pokraji sil a pokračujete dál. Nebo pokračujte dál při kolejách. Pokud jdete po poli z kopečku dolů, vzdychejte nad panoramatem, pokud jdete dál po kolejích, vydávajte zvuky vlaku. BIG BROTHER VÁS STÁLE SLEDUJE!!! Hledejte nově postavený, na kdoví a co se v něm skrývající, domeček či budku či jak to nazvat: R EOV 1, u toho doleva a hledejte sloup s končícím el. vedením VN 372 OS1. U těchto poznávaček se obě varianty spojují.

Kousek od něj, v sadě příslibů příštích slivovic je lávka. Víc Vám, holenkové, neprozradím, i tak toho víte více než dost.

Ve sluji visí indicie. Dobře si ji prohlédněte, ale nechte ji tam i pro ostatní.

Tato etapa startuje ve středu 23. 7. 2003 od 12:00 a končí v sobotu 26. 3. 2003 v 19:00.

Předpokládám, že Vám to zabere tak kolem 1 max.!!! 2 hodin.

Návod druhé etapy se objeví v pátek ráno.
Udělejte si čas v neděli 27. 7. 2003. Mezi 17:00 a 20:00 budete hledat indicii č. 2, Hampejze a Helku, my sme totiž součástí té indície.

Pokud vše v nedělu klapne, od pondělí do středy, 28. 7 - 30. 7. bude čas na hledání indicie č.3, od čtvrtka bude na netu indicie č.4, ta tam bude, ta se nehledá a v pátek 1. 8 . 2003 bude velké finále!!! To padne ta flaška, pár facek a mnozí z Vás!!!

Tak milánkové, Vaším úkolem je najít Hampejze C2H5OH a Helíka H2O a propít sa s nima k indici č.2. Nejezděte tedy autem, terén tomu stejně nenahrává. Lepší je kolo či pěšobus.

Pozor, budeme tam jen v NEDĚLU od 17:00 do 20:00!

Začněte na průsečíku 155° v.d. a 20° s.š.

Tam si prohlédněte ohořelou skulpturu "Pohár" a nějaké ty malůvky na domečku. Z tama sa vydajte hledat červeno-bílé zábradlí mostku přes něco Vám již dobře známého z indicie č.1. Na tom mostku sa dobře rozhlédněte a měli byste vidět za 1) nápis RWR AKT!! (dnes to bude hodně o moderním umění)a za 2) tmavý komín s nástavbou. To je váš maják! Jeďte jakoby k němu, po cestičce, pak pidi kopeček a asfaltka, po ní furt rovno za komínem, bacha na slepičí mor!!!! Pokud jedete dobře, po levici můžete obdivovat další moderní umění, pak se asfaltka zhoršuje na hlinitku, pak koleje v trávě, úzká cesta, z kopečka důle a? Voda!!! Tak teda vpravo přelezte kameno-betonovo-železný val, na druhé straně máte po levici zase vodu, jedete po cestě při ní, pak do kopečka a ste na asfaltce, naproti Vám je v areálu čehosi sladkého dům s hrázděným štítem, říká se mu Cimburk. Tak tady někde sme, ani sa moc nezkováváme, tak 100 m od Vás, hledajte!!!

Vaši Hampejz a Helík

Indicie č. 3

Včera na indicii a po indicii č.2 sem sa tak ožrál, jak to umím enom já. Omlouvám se všem, zvláště Ivě, ale fakt sem to dřív nebyl schopen napsat. A Kééénigovi nechť mi odpustí ty lístky, já za to nemožu, já sem píl. Ale teď k té indícii. Je to slovo, to slovo je sestavené z písmen ulic, které máte ve Staráku najít. Je to pozpátku a trochu tomu nesedí háčky, ale to pochopíte. Doporučuju auto, kolo, pěško a zásobu matonek, protože ta kočka je sviňa žíznivá!

Prví ulice: postavte se zády k baru "Z" a máte před sebou ulicu. Vemte její 1. písmeno.

Druhá ulice: ústí do ní ulice č.1 a má vztah k Velké Moravě, vemte její poslední písmeno

Třetí ulice: Z ulice č.2 u svatebního salonu odbočuje ulice z níž si máte vzít 4. písmeno a dát nad něj háček, nápověda: ..... čtvrť

Čtvrtá ulice: asi nejťěžší, pojmenovaná po učiteli a archeologovi, který tu objevil co sa dalo z období Velké Moravy, křestním ménem Antonín , vemte si první písmeno.

Pátá ulica: z ní si vemte druhé písmeno, je pojmenovaná po kněžském řádu jež pálil knihy, odbočuje v půli ulice č.4

Šestá ulica: Velkomoravský kníže, písmeno č.7

Sedmá ulica: Bydlí na ní manželé Kö, budiž to bráno jako pocta jim, písmeno č.4, odpařte háček!

Osmá ulica: za hospodou, kde se pan Kö tak rád ožírá, je ulica jež sa menuje "za hospodou", ale ináč a připařte háček.

Tož tak, nic náročného, přejeme Vám hodně zdaru, Helík H2O a Hampejz 1000x C2H5OH

P.S.: Ta indícia je slovo sestavené z těch písmen, po souřadnicích Havaja už nevěřím ničemu a nikomu, natož Vám!!!

Hampejzi! Z posledního léčení u Apolináře mi ještě zbylo několik balení antabusů. Rád ti je přenechám. Budeš si brát dvojnásobnou dávku před každou návštěvou hospody. A před návštěvou Zeppelinu raději dávku trojnásobnou. Bohdan je sviňa.

Ano; šel jsem se toulat. Zastavil jsem se na mostě přes Moravu a zadíval se po směru jejího toku. Jak škaredá je Morava (řeka tak hnědá, jako by v ní proudila spíš tekutá hlína než voda) a jak truchlivé je její nábřeží: ulice z pěti jednoposchoďových měšťanských domů, které nejsou spolu spojeny a stojí každý zvlášť, podivínsky a siře; snad měly tvořit základ nábřeží, jehož honosnost se pak už nikdy neuskutečnila; dva z nich mají na sobě z keramiky a štukatury andílky a drobné výjevy, které jsou ovšem dnes už oprýskány; anděl je bez křídla a výjevy jsou místy svlečeny na cihly, takže ztrácejí srozumitelnost. Pak ulice sirých domů končí, jsou už jen železné stožáry elektrického vedení, tráva, na ní několik opozdivších se hus, a potom pole, pole bez obzorů, pole sahající nikam, pole, v nichž se ztrácí tekutá hlína řeky Moravy.

Milan Kundera, Žert, str. 33

Láhev bude na místě v pátek od 19:00!!! Dříve ne. Kdo ví, ať tam běží, kdo neví, ten má sakra smůlu!!! Přejeme Vám hodně úspěchů!!!

Dobré to kurna bylo. Tož to jo! Jinak bych si asi dno Moravy nikdy neosahal. Hampejz a Helenko, máte u mně pochvalu.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz