Partyzánský samocyklopal

Sportovnější sekce kolem Maňi se rozhodla pro Vás, hospodské povaleče a jiné budižkničemy uspořádat malé sportovně společenské vyžití.

Kam se pojede?
Mosty u Jablůnkova - Valašské Klobouky

Kdy je odjezd?
Sraz je v sobotu 13.5.2006 ve Staráku na vlakáči v sobotu ráno - opravdu ráno - v 4:20. Později to opravdu nejde. Dospíme se ve vlaku.

Co s sebou?
Především kolo a nějaké prachy. Netahejte s sebou toho moc. Spí se v pezionu.

Co dál?
Budete se striktně držet pokynů pana ZVL, v případě úmrtí nebo jiné indispozice pana Duly. Budete šlapat. Budete mít radost.

Druhý den?
Se probudíme a pojedem normálně na kole dom.

A hlavně?
KOPEC DOBRÉ NÁLADY!!!

Napsal uživatel zvl dne Út, 09.05.2006 - 20:37

Comments

Nesmyslnost cele akce je podtrzena uz tim, ze sem ju nevymyslel ja, pak samozrejme uplne hloupe je to vase brzke oznameni o cele akci, to nas tam jiste nechcete, casne ranni vstavani je naprosta hovadina a pak, mam vas na haku. (strasne me to mrzi, jel bych rad, ale nemozu, zena ma free, ja hlidam, uzijte si to)

Ano, ženy mohou jet s náma, ale musí dodržovat uctivý odstup 100 metrů za posledním mužem kvůli zachování zdravého ega našich borců.

Esli sem správně pochopil, tak akce se ruší. Málokdo si na to troufl a já to celkem chápu. Tudíž teď už píšu enom sám za sebe. Od devíti ráno se budu motat po Chřiboch. Chcu si zajet trasu půlmaratónu, co se tam každý rok jezdí. Esli nekdo chce jet se mnou nebo ne, nechám na vás. Každopádně pak su ochoten dojet kamkoliv. Klidně se i nekam ubytovat a zakalit. Mapa mé trasy je zde http://www.twister-bike.com/maraton/mapa-twister-maraton.jpg. Jedu tu modrou, kratší cestu. Klidně byste mohli jet se mnů a ubytovat se na Bunču nebo jak kdo navrhne. Tož napište.

aůůůůů všechno se stane dneska v noci budu na to sám a bez pomoci aůůůůůů

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.