Pálavské sedmičky

Do redakce dorazil dopis. A nebyl to dopis jen tak nějaký, byl rukou psaný! Tak tady si ho přečtěte.

Milá Maňo!

Startovala jsem za tebe v závodu zvaném Pálavské 7ičky. K akci mě vyhecovala jistá „JaVa“ s ujištěním, že ona sama se rozhodně zúčastní. Postupem času se nabalovali ostatní hradištští borci, dokonce se mluvilo o dresech Maňa teamu. Bohužel došlo k záhadnému jevu v hradišťském regionu – asi jako tropický červ užírající mozkové závity. No velice nebezpečné, takže doktoři zakázali startovat, reprezentace zůstala na mých vysportovaných bedrech.

Samotný závod byl velice příjemný. Smůlu mě přinesla jen lebka nakreslená v Pavlově na silnici, protože asi 100 m za ní jsem potkala defekt. A to byl důvod, jak se zastavit po cestě ve sklepě. S velmi dobrým pocitem jsem dokončila závod asi v polovině startovního pole.

Večerní veselice na Pony Ranči byla opravdu za odměnu. Velmi pěkná hudební produkce a to hlavně Suterén a PropaGanja. Závěrečné jamování nepřerušil ani nedostatek el. proudu. Nadšenci řezali do všeho, co dělalo dostatečný rachot minimálně do tří ráno.

Tímto bych chtěla poděkovat Boubelovi jako hl.organizátorovi za tak zdařilou akci. Hlavně to pivo a maso. Děkuji a těším se na příště.

S pozdravem Hya

Dokumentace

Video ze startu závodu

Galerie
Napsal uživatel JaVa dne Po, 02.10.2006 - 08:12

Comments

Chybí zmínka o vystoupení Suterénu. Jinak je pravda, že Iva svou účastí zřejmě dala na prdel mnohým, dopadla totiž výborně, je to velká sportovkyně. Držím jí palce i do dalších podobných souputění.

Sorry. JaVa ten dopis přepisovala a zmínku o Suterénu omylem vypustila. Všichni, kdo jste článek četli, si jej přečtěte znova.

Jeeee, Lipane, ja si ted vsimam, ze zrovna odstavec o vystoupeni Suterenu nam vypadl ))))))))... tak uz je tam. Iva by na nej samozrejme nezapomnela!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz