No Comment

Viděl jsem dnes v noci za svitu pouliční lampy netopýra na lovu. Hbitě útočil na škodlivé hmyzy, a činil tak svět lepším. Pozná, mrška, co mu chutná a nám lidem škodí. V lidském světě jsou mnohé věci zamotanější a nejednoznačné. Lidé si pak lámou hlavu, zda má pravdu ten či spíše onen. Nabízím dvě prohlášení z poslední doby, které třeba pomohou.

"Komunistické Haló noviny čtu pravidelně, stejně jako jiné noviny, a řeknu vám, že mnohem hůře je mi z Lidových novin."

Jiří Paroubek - ČSSD

"I kdybych sečetl všechny, kdo tady byli odsouzeni k trestu smrti - a to včetně těch, co byli odsouzeni po právu, nikoli v politických procesech -, tak za osm minut leteckého náletu Spojených států na Prahu před koncem druhé světové války zemřelo mnohem více nevinných lidí než v padesátých letech."

Vojtěch Filip - KSČM

Uvaž, co za lidi můžeš svým špatným hlasem nebo ne - hlasem poslat opět k moci! 

Napsal uživatel Lipan dne Út, 30.05.2006 - 08:34

Comments

Jasné, komunisty tady nikdo nevolí, tuto agitaci by bylo vhodnější dělat někde v knajpě na Salaši, zde se míjí účinkem. Zřejmě nedopatřením ale z článku vypadlo varování před záludnými, nebezpečnými, zrádnými a podlými lidovci. Takže bacha na ně, na kurvy!

Anketa jasne ukazuje, ze i komunisticti vrazi a totalitari ctou Manu! Pokud se nejedna o neci radoby vtipny a tuze hloupy zert.

Myslím, že na Mani tyhlety politické výkřiky nemají co dělat. Všichni kmenoví lidé zde na Mani jsou poměrně inteligentní, dívají se na televizi, čtou noviny popř. zprávy na internetu, sledují politickou scénu, mají jisté znalosti a zkušenosti a domnívám se, že se dokážou sami rozhodnout koho volit, či zda vůbec volit. Nehledě na to, že o politice se bavíme docela často i v hospodách ... Tady na Mani jsem si vždy raději četl o tom, jaká kde byla pařba, kde byl kdo na výletě, případně co nového s Fáfou atd., atd. Myslím, že kdo chce světu sdělit svůj názor na Paroubka, Topolánka, Kalouska a další blby, tak si svůj prostor může bez problémů najít na desítkách různých fór kdekoliv na zpravodajských serverech. Tož tak!

Ale když chce, tak ať píše. Maňa je Maňou, že vydala i ty největší pičoviny, sprosťárny a výkřiky do tmy. Když napíšeš rozbor, jak si nejlíp vytřít prdel, taky ti to vydám. Co máte proti takovému článku? Máš potřebu něco napsat? Tedy piš!

Jak můžu mlčet, když někdo prohlásí, že armáda, která osvobozuje Evropu z nadvlády fašizmu, je smečka vrahů, naopak totalitní systém, který věší vlastní lidi a svou vlast dobrovolně vydává do područí cizích vládců, vlastně nic špatného nedělá? Jak můžu mlčet, když se někdo chová jako hovado a prase?!! Navíc se tomu směje?! Mně to přijde vážné.

Urážíš prasátka Lipánku. Nadruhou stranu se Paroubkovi nedivím, že nemá rád Lidovky. Divné by bylo kdyby je chválil.

Už dlhšie si všímam, že počet národne uvedomelých mladých kresťanov je stále menší. Namiesto do kostola chodí naša mládež na všakovaké akcie pochybného charakteru. Chyba je určite aj u rodičov, ale taktiež začala globálne v šesťdesiatych rokoch minulého storočia.

Áno, mám na mysli škodenie rôznych „osobností“ kontroverzného alebo veľko-liberálneho typu. Najmä „umelci“ a hudobníci. V skutočnosti ide o bandu odnárodnených anarchistov a sionistov. Uvediem ako príklad stručné informácie o týchto „idoloch“, že čo vlastne boli a ako v skutočnosti dopadli.

Jimi Hendrix (27.11. 1942 – 18.1. 1970) – kozmopolita, odnárodnený feťák, ateista, alkoholik, anarchista, závislý na liekoch
Janis Joplin (19.1. 1943 – 4.10. 1970) – kozmopolita, feťáčka, ateistka, členka Hippies, alkoholička
Jim Morrison (8.12. 1943 – 3.7. 1971) – feťák, alkoholik, zvrhlík, ateista
Elvis Presley (8.1. 1935 – 16.8. 1977) – ateista, alkoholik, feťák
John Lennon (9.10. 1940 – 8.12. 1980) – ateista, burič, liberál, feťák, alkoholik, zvrhlík, vyznávač rovnosti „rovnosti“ ľudí
Bob Marley (6.2. 1945 – 11.8. 1981) – hulič, feťák, ateista, alkoholik, liberál
Freddie Mercury (5.9. 1946 – 24.11. 1991) – homosexuál, ateista, burič, zvrhlík, liberál, satanista, alkoholik, feťák, odnárodnený,...

Tak toto je len krátky zoznam, dalo by sa pokračovať snáď donekonečna. Len chcem zdôrazniť, že NIEČO SA MUSÍ ZAČAŤ ROBIŤ PROTI TÝMTO PSEUDOUMELCOM a ich vplyvu na mládež (aj tú našu).

Toníku, kde ty na tyto články chodíš? A jak se takový článek v bordelu (hampejzu) typu internetu vůbec může podařit najít? To je filozofická otázka: hledat, nacházet, či dát se nalézt?

tak já vám to teda prozradím. Existuje stránka fukingnet.cz( nebo tak nejak) A určití lidi když najdou nejakou vypečenou stránku, tak tam na ni dají odkaz. Včera sem ju objevil.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz