Nepřítel

Dny prázdnin se nachylují a po ránu už bývá zima. Plíživě, jak do mozaiky poznání kamínky kladouc tušil jsem svého nepřítele. A že prázdniny končí, svého nepřítele už znám i jménem.

Kdo by si myslel, že teď budu motat o Usámě, co míchá krev všech barev, ten se plete. Ani o darebech a vyžírkách, co namísto poctivé práce parazitují na společnosti nezdravě požívajíce drog nebo šudlíc dnem i nocí automatické hry či tyto drogy vyrábějí nebo herny provozují, ani ti to nejsou. Rovněž tak norek americký, co v asimilačních snahách jednoho po druhém systematicky dáví zdejší obvyklé plazy, ani o toho mi nejde.

Můj nepřítel je ČTYŘKOLKA.
Vypadá to možná nevinně, ale ti kolotočáři kupují své stroje s jediným úmyslem: prohánět se po volné přírodě, kde se to samozřejmě normálně nedělá. 
Tu přejedou zmiji, tam zase hřib, hahaha!, bujaře se svým zkaženým chrupem zasmějí, hřmotně zatůrují, jak se to do klidu lesa nepatří, a už jsou zase o kousek dál. 
Vypadají obvykle na první pohled hrozivě. Opak však bývá pravdou. Z blízka jsou jiní. Zpravidla bázliví, obtloustlí a starší pánové či dámy, jen že mají ten stroj za dost penízků. A většinou také nejezdí sami. Pohybují se jako smečka. Vůdce jede první. Dohromady si myslí, že nedělají nic špatného. Jenom že následují ty před sebou. Ne každý z nich může být tím vůdcem.

Existuje několik metod řešení:

Babinského modul: klacek či tyč mezi nápravy, kotrmelec, rána, pád, smrt, ekologická katastrofa. Načež lze použít přírodní čistič (mravenci a brouci, déšť) či chemický čistič (zakoupíme v drogerii Šárka) nebo věc zaopatřit prostřednictvím funebrácké společnosti.

Königova metoda: vypouštění ventilků, co není právě nejsnazší, když je tlupa v pohybu. Jinak jde o nejšetrnější způsob, taktéž výchovný a lze říct že účinkem i preventivní. 
Kéž by se ujal...

Hronovo (konečné) řešení: stádo je nutné zastavit (pasti, nástrahy). Pravý hák, direkt, nunčaky, hole a tyče se speciálně uzpůsobenými hroty. Eventualita použití kyseliny, spálení části lesa, popř. vymazání postiženého území z mapy světa. Kobercové bombardování nebo atomový výbuch. V úvahu přichází i biologické zbraně z bio produkce firmy FORM8 s.r.o.

Jiné řešení: musí zde být nejprve společenská dohoda, že není dobré, když bandy dospělých hulvátů sobecky poškozují přírodu a zabíjí tamější havěť. Osvěta. Třeba jim to jen nedošlo. Nesouhlas okolí: máš čtyřkolku? K čemu? Abys rajzoval po lese? Běž se projít, proběhnout, jeď tím lesem, polem nebo loukou na kole, bruslích, lyžích, ale toto - kluku, holko -, to není dobré. A nebo je?

Galerie
Napsal uživatel Lipan dne Pá, 22.08.2008 - 11:40

Comments

Souboj o vedoucí postavení v gangu. Dva čtyřkolkáci se proti sobě co nejdivočeji rozjedou, v jedné ruce plynovou rukojeď, v druhé dřevec. Tímto způsobem bude probíhat vyřazovací turna

No to je holt, Lipane, ta Tebou tolik vzývaná DEMOKRACIE. Každý se může bavit jak ho napadne a slušní lidé před ním nejsou nijak chráněni.

Nezamenovat demokracii s anarchii. Demokracie se NEROVNA ze si kazdy muze delat co chce. Je to verbez. Strilet. Aspon ti myslivci konecne k necemu budou...

ahoj, čtyř kolka je výborný stroj.ale musí se veděk kde s ní jezdit.I po lese si myslí ze můze.ale jen po cestách, né mezi stromy...tohle je můj názor.nashle

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz