MM pro Maňu

Všem, co užívají prázdnin, sděluji, že jedna pětina jejich času již vyletěla komínem pryč. Rovněž jsem krátce opustil pracovní splav, tu krvavou lázeň peněz, piva a kachlí, i pohyboval se tiššími vodami hor a výletů.

Lesy v Tatrách jsou skutečně hrozivě poničeny.

Tatry

O Polácích teď a nadále už říkám, že jsou to šibalští kecalové (mám-li se vyhnout slovu "lháři"), ale každá třetí hospoda v Krakově zase čepuje (nebo spíš "slévá") plzeňské pivo. 
A to se cení, zejména když ceny ujdou: 35 - 45 Kč za 1/2 litru. Takže nakonec Polsko O.K.

Viděl jsem dále Osvětim a byl jsem otřesen. Myslím, že každý nácek, militantní arabák či jiné radikální pako by tam mělo absolvovat okruh. Počítám by jich pak ubylo. 
Ti zbylí by možná mohli absolvovat takový okruh ještě jednou a za provozu.

Osvetim

Dovoluji si Květě připomenout, že Babinský neužívá internet. Proto ho nelze touto cestou oslovit. Používá pouze mobil, a to nezodpovědně.

Určitě však ale zodpovědněji než Mr. Ing. Dr. Hron, který mě tentokrát vzal na milost asi po šedesáti neopětovaných hovorech a asi osmdesáti neopětovaných sms.
Buď mu však za to díky, hlavně že to dobře dopadlo.

Ještě doplňuji, že na Slovensku je draze a pivo tam mají otřesné. Závěrem doplňuji, že zkratka "MM" v názvu příspěvku neznamená "marketingový mix", jak by se leckdo mohl domnívat (zejména firma "SCIO"), ale se jedná o "malý mix".
Obsah takového mixu je teď na konci už asi všem zřejmý, a nemá smysl se v něm dále pitvat.

Pouze si nemohu dovolit nezveřejnit tu skutečnost, že Ing. Martin König kouří čínské cigarety. Jedná se určitě o pašované zboží. K cigaretám pije většinou pivo.

Stan

A váženému Dulovi Mgr. Jarkovi Blatnému přinesla včerejší bouře na balkon stan jeho sousedky. Čestně jej vrátil. Buď tedy jeho čin všem ostatním v tomto článku jmenovaným mužům příkladem, protože první by ho nevrátil, druhý by ho spálil a třetí by ho vůbec nezpozoroval, protože by právě někde v mikroregionu hostil pracovníky čínských pašeráckých sborů tím věčným pivem.

Cina

Napsal uživatel Lipan dne Út, 12.07.2005 - 10:57

Comments

Poučné a zábavné. Pěkné osvěžení dusného dne. Spasiba.

z pera uznávaného tvůrce snad ani neměla vzejít. No, Jiří, vidím že potřebuješ více piva a možná se lépe vyspat. Každopádně poláci a slováci jsou fenomén a na čínu v nás bysme si měli začít zvykat všichni. Sieg.

Přátelé. V okurkové sezóně tohoto léta se článek počítá a posílá, i když je tak hloupý, jako ten můj dnešní. To, že kvalitu nevlastní, nepopírám ani se tím netrápím. Napadá mě pro tuto chvíli jedno legrační přirovnání, ale je takové nevhodné, tudíž zůstane, kde je. V hlavě a na jazyku. Bohužel máme tu na Mani ticho, a to dost velké ticho. Shrnuji hlavně poznámkou o polském okrádání: platit radno vždy předem, po spotřebování služby cena povyskočí, zloděj líčí pasti takticky a zkušeně. Navíc je zloděj většinou zlodějka, většinou vždy. Takže ty, Marťo Kö, se už na mě nezlob, chystá se dokument, který tě snad potěší. Potěší tě asi jako milost pro téměř oběšence, co už leze po žebříku a musí zase dolů, do svobody a žití.

Jo, ticho, to je nekdy lepsi nez Cinani. Tuhle jsem si od nich koupil boty - nevydrzely dyl nez ty od Vietnamcu ze stanku. Svine komunisticky!

Chci se ostře ohradit proti všem nízkým nenávistným, xenofobním a rasistickým výlevům objevujícím se u tohoto článku. Kromě těch o Polácích. To jsou fakt nevypočitatelné svině.

Rasismus je zlo, měj se před ním každý na pozoru. Když už mluvíme o Číňanech, jako národ jsou mi velice sympatičtí. Svojí kulturou, složitou mluvou, tanečky svých dětí... A odlišujme zřízení, diktaturu, stát a režim od národů a konkrétních lidí. Režim, co vládne v Číně, je odporný a protilidský, hnusný. Dobří lidé žijí naopak všude. Říká se, že se jednou budeme divit, kdo a kde je právě ten spravedlivý mezi národy. A závěrem si nepleťme ekonomiku expandující nekvalitním zbožím z 90% vyrobeným z použitých pet lahví, které nám zasírá trh, s národem, co toto zboží musí vyrábět. Za čínským zbožím zasraný evropský trh mohou beztak nakonec hlavně levicoví papaláši z Bruselu, kteří v pravém smyslu masturbují nad každou příležitostí, jak podpořit levicovou totalitu, ať je, kde je. (Netýká se čínských cigaret, ty jsou určitě pašovky.)

Netusil sem, ze pan Kö ted dela do pasovani cinskych cigar... Vskutku renesancni clovek, ten nas galerista!

To se ale netýká podpory Castra, Číny, defraudace rodiny a podobných levicových priorit. Evropu samozřejmě ano, ale s nějakou duší, hodnotou, ideálem. S levicovým vedením a jeho představou se tudíž zcela rozcházím.

Navrhuji poslat vsechny levicaky do Ciny. Maji tam pro ne zarizene specialni tabory. Tam nebudou mit cas premyslet o blbostech. Spidla by jim tam mohl delat rozcvicky.

"Velika je cinska zena, veliky je cinsky muz, velika j cinska zeme, veliky je Mao C´Tung..." - je tedy zrejme, ze takova velika Cina vyzaduje i velke pocty obyvatel. Mne v soucasne chvili spis strasi nebezpecne velke pocty komaru.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.