Maňin běh – Půlnoční závod II. ročník

A je to tady znova! Dvouetapový závod pro skutečné extrémisty. Poučeni z předchozích (ne)zdarů do toho jdeme letos znova!

Sportovní komise redakční rady Maňaříkala zve tímto všechny běžkomilé čtenáře našeho bulvárníku i jiné zájemce na 2. ročník extrémního závodu s názvem Manin běh - Půlnoční závod.

Po zkušenostech z loňska je možno říci, že se jedná o velmi tvrdé sportovní klání na bázi závodu sdruženářů, pouze s tím rozdílem, že obvyklé sdruženářské skoky na lyžích jsou zde nahrazeny mnohem drsnější disciplínou - požíváním alkoholických nápojů.

Termín: 28. leden 2006

Místo: Chřiby

Sraz závodníků: 17:30 motorest Samota (Bumbálka), do 18:00 probíhá prezentace

Zahájení první disciplíny: 18:00 motorest Samota (Bumbálka)

Popis první disciplíny: závodníci konzumují piva, panáky, popř. dvojky vína - za každou zkonzumovanou jednotku je jim z času, kterého dosáhnou v druhé disciplíně odečteno 10 minut

Ukončení první disciplíny: 20:00

Zahájení druhé disciplíny: následuje bezprostředně po ukončení první disciplíny

Popis druhé disciplíny: závodníci se pokouší běžet na běžkách z Bumbálky na Bunč, cca 10 - 11 km

Cíl: u stolu časoměřičů v prostorech hostince na Bunči

Závod se pořádá za každého počasí - ve vánici, v dešti, v bahně ... po vyběhnutí posledního závodníka bude na trať vypuštěn zkušený sběrač a čistič trati Riccardo Coufal, který dohlédne na to, aby se v cíli objevil stejný počet sportovců, jako na startu.

Zájemci o ubytování na chatě Bunč, cca 150,- Kč na osobu, hlaste sa u Hampejza či dole v komentářoch.

Hampejz si dovoluje upozornit, že během závodu oslaví své 27 životní narozeniny a 1 narozeniny od loňského ročníku, neboť se během něj loni znovu narodil poté, co ho zplodil otec FernetPivoRumSlivovicaVodka a porodila matka pan Kö.

Více fotografií naleznete v galerii

Galerie
Napsal uživatel Hampejz dne Čt, 12.01.2006 - 13:06

Comments

az to budu met v kupe, tak tam brnknu. ostatne, loni sme jeli na osobni inspekci, co letos??? horolezci psali na svojem webu cosi o nesjizdne trati u bunce kvuli popadanym stromom, nemelo by se to proverit???

Chci to prověřit příští týden, ať máme aktuální info. Nicméně, sjízdné to je, jen trochu hůř ... Od horolezců nás tam bude spát hodně, ale není snad nutné sdělit přesný počet, že? Hlavně, aby tam s námi počítali. A k těm počtům: Horolezecký klub UH - asi 4 až 5 závodníků, Medák + ještě někdo z Humpolce - asi 2 až 3 závodníci, horolezci z Brna a Břeclavi - těžko říct, ale někdo asi taky dojede.

to je fajn! my se domluvime v sobotu, asi by bylo dobre zamluvit aj nejaky prostor na bumbalce, kdyz nas tam bude tolik, nemoseli bysme se vlezt! jinak na buncu se da chrnet aj na zemi, to je pohoda, estli to bude jak loni, tak stejne nebudu vedet rano jak sem se dostal do betle, ze...

Při vší úctě ke zkušenosti i schopnostem GuRuovým, též opomíjeje zde prvek štěstí, ve který jinak vždy a ve všem hluboce věřím; nebylo by přeci jenom vhodné raději zajistit alespoň několik pytlů, v lepším případě i jednu či dvě unisex a unisize rakve? Přihodit se to (smrt) může a ve zmrzlé půdě patřičnou jámu sotva vyhloubíš. Eventuálně a rád poskytnu materál k výrobě těchto věcí (desky z použitých palet).

Dnes se přihlásil Seda + jeho dívka + jeho pejsek. Hampejzíku, objednej to na tom Bunči komplet celé. Já zajistím půlku Bumbálky.

účast dále potvrdili a vlčice s nabíječem a tříčlenná posádka vozu z Prahy (2+1). Myslíte že pojede i Drahoš? (Kurz 0,1)

Na v Bunci je rezervovam cely penzion a zadni mistnost restaurace k nasim sluzbam. Nevim presne, co se tam loni delo, ale pamatuji si nas a tesi se na nas. Jeste projednaji, jestli nam bude k dispozici i kuchyn, bar bude otevren jistojiste.

Sportovní komise redakční rady Mani (tj. Kö, Klam a já) dnes projela trasu Půlnočního běhu a konstatuje, že podmínky na trati jsou vyhovující. Pozor je třeba dávat na některých sjezdech, které jsou značně zledovatělé. Závěrečný sjezd na Bunč je lepší sejít. Popadané stromy před Bunčem jsou vesměs prořezány a trať je tak volná. Všem přeji hodně štěstí.

Hodlám trasu projet odpoledne v den závodu (ikdyž v opačném směru), takže budou pro všechny aktuální a přesné informace.

Paráda. A já to fiknu křížem od Salaše přes Brdo do Střílek a jestli se nepotkáme, nepodám vám ani tu pleskaňu

dneska uz zacinam doladovat formu. zitra budu nabuseny jak kun! (nebo jak prase, zalezi na uhlu pohledu)

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz