Maňin běh – Půlnoční závod

Sportovní komise našeho webu vyhlašuje závod na běžkách.

Kdy:

Sobota 19. února 2005

Kde:

Přírodní park Chřiby

Akreditace:

17:00 Motorest Samota zvaný též „Bumbálka“, velký stůl u krbu

Start:

19:00 z parkoviště (možná pozdějc)

Cíl:

??:?? Bunč

Trasa:

Z tama tam, cca 10 km

Vybavení:

Běžky, rum, vosky, slivovice, ČELOVKY!!!, fernet a podobně

 

 

Průběh:

Sportovní komise projela trať včílkajc v sobotu a je to super. Na Bumbálce si dáme pěkně do nosu, protože staré běžkařské klišé dí: „Kdo maže, ten jede!“. Bude uplatněn poměrně složitý systém hendikepů, čili zhruba za každý panák na Bumbálce mínus deset minut z celkového času. Pokud bude chtět někdo za každou cenu vyhrát a vyběhne hned po startu, nedej bože po akreditaci, bude mu to prd platné, protože pan Kö si dá před startem 6 panáků a z jeho času se mu odečte 60 minut. Chápete? Absolutním vítězem bude ten, kdo doběhne v mínusovém čase, např T – 0:10:25,36. (zhruba jako deset a půl minuty pod nulou). Nemá cenu se do toho dále zaplétat. Cenou pro vítěze budiž náš bezmezný obdiv!

 

Na Bunči bude zamluvené ubytování v apartmánech za 150,- Kč na osobu a pokud se budeme veselit, obsluha je ochotna nás v tomto podporovat a nezavřít. Výborně se tam vaří a jak sportovní komise v sobotu zjistila, nabízí se tam široká nabídka Jelínkových pálenek, např: Malinovica, Rybízovica, Lískový oříšek, Oskorušovica, Černý a Červený bez, Borůvkovica, Hruškovica, Jahodovica, Ostružinovica, Hruška Williams a víc už sem toho asi nestihnul okoštovat, ale je jich celkem snad 16 druhů. Móóóc dobré!

Ve středu se musí potvrdit ubytování, tož se hlaste, kdo se chcete účastnit. Osobně, telefonicky, v komentářoch.

P.S.: Nejlépe bude se tam nechat zavézt. Kdo nemože, v 15:50 jede z UH bus, ze SM od Sputniku v 15:54. Na Samotě je 16:11. Tož je potřeba čekat a pracovat na handicapu.

Napsal uživatel Hampejz dne Po, 14.02.2005 - 09:36

Comments

Potkal jsem teď v Prostřední Michala Rožka a mám ho taky přihlásit. Tak ho přihlašuju.

dobre, pochopil sem spravne, ze oba dva se hlasite na zavod i ubytovani. se nam to pomalinku pekne schazi...

ja se hlasim, ale na jiny termin, pac du v sobotu plesat. I kdyz mozna je to dobre, taky byste nemuseli prezit, ze by vas BBecko porazilo. Pokud nebudou vhodne snehove podminky, presouva se to?

Nepresouva, jde se za kazdeho pocasi. BBecko muze jit samozrejme kterykoliv jiny termin. Zrejme samo, mozna s nekym, ale urcite ne v ramci tohoto zavodu. Navrhuju BBecku usporadat jiny zavod. Udelame z toho Chribsky WORLD CUP. Osobne nepredpokladam viteztvi BBecka, rekl bych, ze s vyslednym poradi zamicha schopnost vypracovat si vysoky hendikep pro zachovani jakes takes koordinace a schopnosti se v rozumnem case doplazit na Bunc. Bude to chtit presny cit a odhad, proste to vybalancovat. Sak Kaca Nojmanova taky pry dycky na Zadove ladi formu. Po tomto zavode si zrejme presne dokazu predstavit, co se pod tim (ne)skryva.

Omlouvám svoji neúčast, budu o víkendu fuč. Nemám tedy v oběhu touhu po vítězství, dívám se na věc odjinud. (Vlastně se pořád jen dívám Dušímu do očí, a to poprvé skutečně do očí, neboť to - jak mně všichni, kdo ho znali, dosvědčí - nikdá nešlo. A moc díky za něj!) Dívám se tedy a vidím určité problémy: na trase by měla být lákadla (občerstvovací stanice s lihovinou), vábila by a akcelerovala. Na trase by měl být sníh. Na trase by mělo být předpřipraveno několik hlubších (kvůli zvěři) masových hrobů a u nich rýčky, aby přeživší a opozdivší dokonali pouť zesnulých. Na trase by měli být namátkově též umístněni šedí moři, aby půtky účastníků řešili blokovou pokutou. A také by to celé měl Marťa Kö laskavě ohlásit na regionu!

Diky za podnetne pripominky k organizaci. Mnohe z toho tam samozrejme bude!!! A mnohe jine!!!! Ovsem s tim oznamem na mikroregionu souhlasim!!! Toho je treba! Pane Kö, aha?

Začíná mě bolet v krku, má účast je ohrožena, ale bojuju. Žeru česnek, cibuli, vitamin C, Anticol, bylinné čaje ... No uvidíme.

COOOO?????? Ty nikam nejedes????? Fakt????? SUPER!!!!!! A zamluvit ubytko Jave aj tobe nebo jen tobe nebo jen Jave?

Myslím enom mně. Javu nechám v Horách a dojedu na závod. Akorát nemám čelovku, tak ti budu moset jet furt v patách.

Ja se taky hlasim na zavod. I na ubytovani a jeste dva. A je zenska kategorie? Aspon v tom piti? Jsem trochu handikepovana prodelanou anginou.

Už jsem to sice jednou posílal, ale komentář tehdá nebyl přijat. Tedy teď podruhé: a víte, čím se Bunč hlavně pyšní? Úplně tou nejhorší kuchyní na okrese! Je to už skutečné umění, umět vyrobit jejich jídlo. (Je to hotový děs...) Zde však půjde o kořalku, ta nejspíš chutná všude stejně. Dále jsem se chtěl dotázat na Bumbálku, zda je to tam po rekonstrukci O.K. - Michale?

Lipane, hoď se do klidu. na Bunči vaří báječně, sám jsem tam onehdá jedl, když jsem se ženil. Bumbálka frčí, každý týden si ji prohlížím zpoza stěrače. Tebe sere, že nezávodíš?

Lipco, co to meles? Od te doby, co vlastni Bunc f. Jelinek, tam vari fenomenalne. Jedli sme tam ted pri priprave zavodu s panem Ko a Gabosem, kazdy jine jidlo a uplna spokojenost. Kde sou ty casu hnusu... A na Bumbalce to po rekonstrukci vypada, mirne umele, ale jinak OK. Jidlo sme tam nemeli.

Zrejme tento clanek bude rekordni v tom, ze pocet komentaru k nemu predbehne pocet precteni celeho clanku...

Pokud je Bunč O.K., mohu si už jen zaplesat. Každá hospoda na vzestupu mě totiž vždycky potěší. Zejména když některé jiné (Šarovec) jsou v témže čase zcela na odpis. Neúčast u závodu mě opravdu mrzí, trasu mám rád a znám ji dokonale. Vím, kde je studánka s nevysychajícím čůrkem, kde číhá sova, trčí křížky, najdeš hřibky. Holenkové, ještě tomu dejte pořádný název! Co třeba "Chřibský alkoholik", "Mír, Titanic, Krab" (zde malý hold Vaďurovi), "Hitlerova stezka míru" (všem, předpokládám, jsou známy dálniční pilíře z doby okupace), "Let lesem Františka Kaberleho", "Pokemon" či "Opilý běžkař mikroregionu Buchlov".

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz