Maňa zahájila vodáckou sezónu

ČTK- Dne 21.03.2004, čtyři otrlí borci a železná lady Iva Vlková, zahájili vodáckou sezónu na Slovácku, splutím dravé řeky Olšavy z Uherského Brodu do Kostelan.

První problémy nastali již při nakládání ekvipáže v Uherském Hradišti, kdy se borec Roman Smejkal pokoušel mezi nezbytnou výzbroj posádky vpašovat svého nevychovaného psa. Po hysterickém záchvatu borce Martina Koniga, byl vzhledem k důležitosti expedice a velkému srdci borce Smejkala pes utracen.

Raft po určitých dechových problémech, byl vpuštěn na vodu a výprava začala. První problémy přišli velmi záhy. Silná vichřice se pokoušela vrátit expedici zpět do Brodu, ale železné svalstvo zdárně vykonalo svou práci a běsnící hurikán byl poražen.

Další problém nastal u prvního jezu, kdy borec Smejkal se rozhodl skočit s celým raftem asi ze čtyř metrů do válce pod jezem a přidat se tak k mlčícím hrdinům. Borec Richard Coufal stál ve své potapěčské výzbroji pod jezem a prohlašoval, že takové lidi jako je R.S., co by profesionál, zásadně nezachraňuje. Naštěstí se pod velením borce Hrona, podařilo zorganizovat záchranný systém, při kterém málem do jezu spadl borec Konig. Borec Babinský byl tažen lanem na hranu jezu, odkud se bezvládně zřítil do vřícího kotle. Tam spadl na hubu na dno raftu a polomrtvý hrůzou byl z kotle opět vytažen lanem.

Expedice po té zdárně překonala všechny jezy a další nástrahy které voda a špatné počasí může přinést. Například u obce Míkovice, měl borec Babinský už tak modré nohy, že si je musel zabalit do pneumatik. Za Kunovicemi železnou Lady Vlkovou chytla touha sama plout až do Černého moře a při močení pánské části expedice ujela s celým raftem. Byla zdárně zneškodněna teprve u podniku Let.

Bohužel při zásahové akci si borec Hron na okraji Kunovic, zapomněl své pádlo a musel se pro něj vracet.

Nakonec se celé posádce podařilo úspěšně vylodit u mostu v Kostelanech, kde byli borci vyzvednuti podpůrným týmem ve formě Kláry Konigové. Celá akce měla závěr v restauraci na Špici, kde hlavní organizátoři borec Hron a Konig, probírali další plány do budoucna. Celá porada skončila velmi záhy příchodem manželky borce Koniga, která cosi zavrčela a pak zlostně bouchla dveřmi. Poté borec Konig prohlásil, že s raftařením končí. No uvidíme!

Napsal uživatel xxw dne Čt, 01.04.2004 - 12:16

Comments

Ano, rafting je sice pěkný sport, ale co mi takhle zaplatit ty ponožky, hošane? Asi se u tebe dneska zastavím a Na Špici dostaneš šanci se k tomu postavit tak nějak chlapsky. Jen důfám, že si tam zas nezavoláš podpůrkyni Klárku. Podezřívám tě, že ty tu milou duši jen zneužíváš, aby se před kamarády dělala zlou a tahala tě z hospody dom, aby ses tam mohl věnovat línému sjíždění porna, jejímu sexuálnímu obtežování a vymýšlení nebetyčných pičovin, hlasitému se řehtání svým debilním nápadům a mega konzumaci vlastních alkoholových splašků. A přitom by si chudina tak ráda od tebe odpočinula. Aha?

Radši mistře nic nevydávajte. Je tam rovných dvanáct hrubek. Za to by byla kula v Práglu aj ve Lhotě.

A zde přichází maňa se souťeží. Kdo najde první všech dvanást chyb, vyhrává lahev dvanáctistupňového piva. Výsledky pište na chatu. + malý fernet tomu, kdo uhádne kolik je chyb v tomhle. Radka může hrát pouze o ten maly fernet.

Mladá slečno ze Lhoty, nejedná se o hrubky, ale o obsah. Těším se na Váš článek. Pochybuji, že jste někdy vůbec nějaký stvořila.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz