Lumpové od fotovoltaiky

Není nad to, umět se vespolek pobavit. Člověk by sotva tušil, kolik legrace zmohli uchystat jinak nezáživní, břichatí, úplatní a namyšlení zástupci lidu vzešlí z parlamentních voleb. Hovořím zde o poslancích, zejména o těch, kteří prosadili toto podnikání vskutku zvláštní, bezkonkurenční, zajištěné, bezrizikové, dotované (je to vlastně ještě podnikání?!!), dále též o všech ostatních poslancích, kteří těmto laskavým sociálním inženýrům nezabránili jejich čertovský projekt zrealizovat.

Nevím, na co si to tu pořád hrajeme. Ne každá legální aktivita je rovněž slušná a poctivá. I když se určití podnikatelé a investoři obléknou do sebedražších sak, nechají se obletovat médii a tváří se dobročinně, nic to nezmění na tom, že to jsou v prvé řadě obyčejní lumpové a darmožrouti. I kdyby si nechali své aktivity schválit tisíci zákony a nahoru ještě potvrdit ústavním soudem, jsou to jen darebové, kteří v konečném součtu společnosti nic dobrého nepřináší, jsou její zhnisaný apendix. Můžou však být klidní, nejsou nikdy sami, je jich celkem hezká masa, podobných vykuků...

Jen co se objevily vládní návrhy, jak nemístné ba lichvářské zisky ztenčit, už se dali slyšet, že nám hrozí arbitráž za 260 mld. korun., tzn. 24.747,- od každého občana včetně kojenců a umírajících v postelích či i těch pod mostem.

Houby s octem nějaká zelená energie! Je to prostý tunel, legální zlodějinka. Jsou jisté moduly, jak se bránit. Některé se zdají rozumné, jiné příliš krvavé. Napadá mě řešení, aby si tito šíbři účtovali své apanáže individuálně u všech domácností a firem. Přišli by osobně k bytu, zazvonili a požádali o 8.000,- Kč. Tuto pohledávku by nesměli postupovat na jiné. Aspoň by si trochu zasportovali, až by je dělníci, rolníci, ostatní pracující i nezaměstnaní svorně býkovcem hnali kolem jejich zrcadlových plání zpět do zelených lesů!

Galerie
Napsal uživatel Lipan dne Ne, 07.11.2010 - 10:20

Comments

Chce to obnovit lidové soudy.Pak by ti dacani tolik nevystrkovali růžky.

Máš pravdu. Na lidi platí přísnost a právě proto někteří chtějí demokracii, aby si mohli krást jak se jim zlíbí.

Elegantně jednoduché řešení tohoto problému anticipoval můj šéf onehdy v autě cestou z Brodu. Až už budem hodně nasraní. Vyleze každý z baráku, vezne šutrák a rozbije pouličnicku jeden fotovoltaický panel. Neznám statistiky - možná dva.

Blonďáku, které lidové soudy máš na mysli? To smrdí anarchií. Já popisuju přímou demokracii v praxi. Každý -jeden panel.

Když ty panely rozflákáme, tak už budou ultranahovno. Další bych nesázel, ale tyhle bych nechal makat, když už jsou.

řízný a trefný, poukazujte ne jednu z mnoha legálních zlodějin státní mafie, vždyť oni spoléhaj že si vše necháme líbit.....rád bych věřil, že se pletou

To je zajímavý dotaz. Český člověk obvykle šlohne, co se kde namane. Buď tedy panely nejsou valné ceny, nebo jsou dokola renomovaní hlídači nebo má běžný český zloděj už tak plné komory ze všech předchozích lupů, že to nemá, kde skladovat. Navíc nab

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz