Letadlo a jev - poznámky z cest

Paní tu svou ruku hryzala chtivě až barbarsky. Všichni jsme se na ni dívali. Museli jsme, nešlo to jinak. Letušky se dívaly, my také; piloti v kokpitu zase složitým systémem zpětných zrcátek a kamer.

Doposud tu paní hryzavou mám coby filtr. Pohybuje se mi před očima jako vlastní nos.

O tom, že jev lupičství jest v zemi této převelice rozmáhlý, darmo dlouze povídat, každý to ví. Všichni jsme nejmíň oběti, málokdo se pohybuje vně tohoto víru.

Můžou za to zejména Drahoš a Babinský. (Na požádání soukromě vysvělím do hloubi, případně i do šíři. Je to však čistá pravda už teď.)

Sám jsem pak od pátku vzorovou obětí, nějací neřádi mně totiž ukradli osobní vůz.

Proto jsem použil ten sympatický letecký spoj Praha - Kunovice.

Letadlo mělo velmi masivní ocasní ploutev. Vzpomínám si na jednu informaci ze zoo, že kytovec se potápí do hloubky až dvou kilometrů. Letadlo své ploutve použilo zase ke stoupání výš. Hladina se letěla na 18000 stopách. Nevím, proč ty holky letušky nevydělily údaj na km, asi dost pily. A vůbec, taky si toho možná nakonec vzaly moc...

No, letěli jsme tedy ve výšce kolem pěti kilometrů, výhled byl dobrý, dálnice pro srovnání nadosah. Po půlhodině se přistává, již za Brnem klesá.

Ta paní si však hryzala svou ruku tak zuřivě a chtivě, že celý zážitek z pozorování země rodné a známé mi zastiňuje její ohavný jev.

Vorvan

Napsal uživatel Lipan dne Út, 24.08.2004 - 15:32

Comments

praha, brno, kunovice
discoverim kdo chce více?
když auto ti ukrandou
lze letadlem letět tmou
pak z doby čtyři hodiny
zbyde jen půl hodiny
zdravím všechny rodiny
a zemědělské plodiny

Zrovinka dneska jsem ho viděl. Vzlétalo z Kunovic směrem na Ostroh. Jel jsem kolem po cyklostezce, diskoverák po pravici a červený motoráček po levici. Bylo to moc hezké.

jak se říká:"všechno zlé je pro něco dobré":-)
jsi první z nás,to se počítá:-)

... to musel být strašný týden, ukradené auto, samokanibalská žena, ožralé letušky... aspoň že se nebojíš letu, tak snad ti to vynahradilo prožitá příkoří a už se ti bude enom dařit! Létání zdar, létání z Kunovic obzvlášť!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz